Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Sledovanosť: Búrlivé víno s jedným z najhorších výsledkov sezóny, Vtierka Castle s najlepším!

Po silnom štarte týždňa Markíza s večerným programom poklesla. Joj sa naopak podarilo dosiahnuť jeden z ďalších uspokojivých výkonov po 21:40.

Kým Televízne noviny si v utorok dokázali oproti pondelku ešte polepšiť a dosiahnuť podiel pod 37 %, hlavný večerný program už lídrovi najlepšie nevyšiel. Denný seriál Búrlivé víno pokleslo na jeden z najhorších ratingov, keď uhralo 9,9 % a v podieli to stačilo na 26 %. Veľkú slávu si neužila ani Farma, ktorá bola síce nadpriemerná, no s ratingom 8 % a podielom 28,2 % šlo o jeden zo slabších výkonov.

O niečo spokojnejšia mohla byť Joj. Panelák síce oproti pondelku tiež klesol, keď stratil tri desatiny ratingu a v podieli získal 17,5 %, televíziu potešila Vtierka Castle, ktorá napodobnila výkonnosť Kostí s ratingom 4,7 % a podielom 15,1 %. Vysoko si to tento utorok namierila aj relácia Nikto nie je dokonalý na Jednotke s podielmi pod 14 % a 16 % v cieľovkách 12 – 54 resp. 12+.

V utorok sa do čela spomedzi malých staníc dostala Doma. Opäť jej radosť robilo najmä pásmo počnúc obednou reprízou Ferihy až po Priateľov, premiérové časti telenovely získali podiely 8 a pod 11 %. O pár desatín za Domou zaostala Plus, ktorá sa snaží držať vyrovnané výkony svojho programu. Večerní Profesionáli uhrali podiel 6,5 %, CSI Miami oproti predošlým utorkom poskočila a prekročila 6 %, Hotelové Áno, šéfe naopak pár desatín stratilo a podliezlo štyri percentá. Dajto v utorok ponúklo komédiu Bulšit, uhrala podiel 5,5 %. Stanica po pondelňajšom výskoku úspech zopakovať nedokázala a celodenne skončila až tretia.

Čítať viac...
Nahor