Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Búrlivé víno a Divoké kone tesne veľa seba! Seriál Markízy opäť nízko

Hlavné denné seriály po dvojdňovej pauze viac divákov nelákali, rozdiel medzi nimi len pár desatín.

Aj keď šli pre slovenský hokej Búrlivé víno s Divokými koňmi na nútené dvojdňové voľno, divák ich s nadšením po pauze nevyhľadával. Najmä Búrlivé víno zaznamenalo ďalší výsledok na hranici historicky najhorších výkonov, keď ho podľa našich informácií sledovalo 6,5 % divákov s podielom pod 21 %. Divoké kone stratili na vinársku ságu len štyri desatiny ratingu, v podieli sa to prejavilo na hodnote nad 19 %. Televíziám prepadli oba nasledujúce programy, keď Rodinné prípady okopírovali výkon Búrlivého vína s podielom pod 21 % a Kolabs prekročil hranicu 14 %. Výsledky sledovanosti mimoriadneho prejavu Andreja Kisku na Jednotke nájdete v tomto článku.

Hokej televízie večer príliš netrápil, keď v prvej tretine predčasne prerušený súboj Švédov s Nemcami po chvíli vystriedala Európska liga. S hokejom sa ešte Dvojka blížila k 11-tim percentám, futbal už klesol na nižšie hodnoty.

Z ďalších menších staníc najvyššie vyskočila Doma s Mentalistom a podielom nad 6 %, Dajto s filmom Cobra uhralo podiel 5,5 %. Pluske nevyšiel film Denník zabijaka s podielom pod 4 %, Wau sa pripomenula s druhou z dvojice kriminálok, keď so CSI Las Vegas uhrala share 3,5 % a na súbežne vysielanú prvú časť Zakázanej lásky mala stratiť dve desatiny ratingu.

Čítať viac...
Nahor