Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: Markíza

Televízia

Silvester na Markíze: Štvorhodinová párty s Vinczeovou, odhalila kompletnú zostavu hostí!

Markíza skutočne zopakuje úspešný silvestrovský ťah z minulého roka, pridá viac premiérovej zábavy aj hostí.

Minulý týždeň portál Mediaboom.sk informoval o plánoch slovenských televízií v posledný večer roka, ktorý už klasicky patrí zábavným programom.

Na divákov tentoraz čakajú aj novinky.

Potvrdené novinky na RTVS aj Joj

Ako sme už informovali, Jednotka RTVS okrem ďalšieho špeciálu Milujem Slovensko a talkshow Neskoro večer vôbec po prvýkrát prinesie aj silvestrovské vydanie relácie Záhady tela.

Záhady tela pritom predlžujú svoju životnosť na verejnoprávnej obrazovke.

RTVS s nimi totiž počíta aj v budúcom roku, zadala už výrobu nových častí, s ktorými chce pokračovať rovno od januára. Rovnako tak druhý rok po sebe bude aj v jarnej sezóne pokračovať Milujem Slovensko, z ktorého sa tak stáva pravidelná celoročná šou.

Jojka zas pre silvestrovský večer vôbec po prvý raz nakrúti premiérový špeciál šou Všetko, čo mám rád, ktorá sa na obrazovky s novým vydaním vráti po približne troch rokoch. Naposledy premiérový diel odvysielala Joj ešte v roku 2020.

Všetko, čo mám rád je súčasťou Silvestra na Jojke už od roku 2017, zakaždým však televízna dvojka uvádzala iba zostrihový koncoročný diel.

Ľudovému hudobno-zábavnému programu na Joj bude opäť predchádzať premiérové vydanie silvestrovského Inkognita.

Markíza so štvorhodinovou šou

Silvestrovské plány pre rok 2022 odhalila aj Markíza, ktorá potvrdzuje prvé informácie portálu Mediaboom.sk.

Komerčná jednotka skutočne zopakuje koncept minuloročného Silvestra, pre ktorý pripravila celovečerný zostrihový program s Adelou Vinczeovou a hosťami.

Televízia týmto spôsobom vyriešila dlhodobé trápenie so silvestrovskou štruktúrou, ktorú kompletne vyplnila rozšírenou verziou dlhodobo vysielanej zostrihovej Chart Show. Doplnila ju o momenty z ďalších šou a pozvala troch celebritných hostí, ktorí krátko okomentovali zostrihové zábery.

Markíza pre tento rok rozširuje počet hostí silvestrovského programu aj premiérovú zábavu v rámci celovečerného programu.

Televízia potvrdzuje, že tentokrát prinesie najlepšie momenty zo štvorice tohtoročných šou – Chart Show, Tvoja tvár znie povedome, 2 na 1 a Let´s Dance. Moderátorkou bude opäť Adela Vinczeová.

Sľubuje párty ako zo silvestrovskej chaty

Hosťami Silvestra na Markíze budú opäť zástupcovia z každej šou, tentoraz však pozvala dvojnásobný počet známych osobností.

S Vinczeovou budú v silvestrovskom programe účinkovať Adam Bardy, Zuzana Kubovčíková Šebová, Attila Végh, Juraj Kemka, Dominika Kavaschová a Juraj Čurný. V šou sa zároveň objaví aj Viktor Vincze.

Markíza celovečernú takmer štvorhodinovú zábavu plánuje vyplniť väčším počtom hier a rozhovorov, ktoré budú komentovať zostrihy toho najlepšieho, čo priniesli tohtoročné vydania zábavnej šou televízie.

Samotná moderátorka sľubuje párty ako zo silvestrovskej chaty.

Silvester na Markíze je tento rok z môjho pohľadu dobre vymyslený, lebo s partiou fakt zábavných a obľúbených ľudí budeme v našej spoločnej obývačke napĺňať obývačky televíznych divákov. Debatujeme ako na silvestrovskej chate, hráme hry ako na silvestrovskej chate a púšťame si záznamy toho najzábavnejšieho, čo sa na obrazovke TV Markíza za ostatný rok urodilo,“ uviedla moderátorka silvestrovského večera, Adela Vinczeová.

Veľmi sme sa pri nakrúcaní zabávali, ale spomínam si, že pri jednej hre so Zuzkou Šebovou, Dominikou Kavaschovou, Attilom Véghom a Jurajom Kemkom som dostala taký záchvat smiechu, ako už dlho nie. Teším sa, ako si to znovu pozriem,“ dodáva.

 

Čítať viac...
Nahor