Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: TV JOJ

Televízia

Silvester na Jojke: Chystá dosiaľ najväčšiu zábavu, návrat Všetko, čo mám rád plné hostí!

Televízia dvojka vôbec po prvýkrát vyplní celý silvestrovský večer premiérovou zábavou, odhalila všetkých hostí koncoročného programu.

Kým Markíza počas posledného večera v roku prinesie celovečernú zábavu Adely Vinczeovej a jej hostí so zostrihmi z hlavných tohtoročných programov televízneho lídra, Jojka opäť staví na už evergreenovú silvestrovskú dvojičku.

Ani po štyroch rokoch nezmení zabehnutý tandem v podobe silvestrovského Inkognita a hudobno-zábavnej šou Všetko, čo mám rád, no vôbec po prvýkrát ponúknu oba programy kompletne premiérový program.

Hostia silvestrovského Inkognita

Silvestrovské Inkognito ponúka Jojka pravidelne na konci roka od roku 2018.

Napriek tomu, že od tohto roka sa zábavná šou po poklese sledovanosti vytratila z hlavného vysielacieho času a Joj ju zaraďuje len do druhého večerného pásma, vo sviatočnom období sa na 20:30 vrátila. Joj aj tentokrát pripravila rovno dva špeciály – vianočný a silvestrovský.

V koncoročnom Inkognite miesta hádačov obsadia Michal Hudák, Marián Čekovský, Zuzana Kubovčíková Šebová a Marcel Forgáč. Program tradične moderuje Vlado Voštinár.

Tento rok sa na miestach špeciálnych silvestrovských hostí objavia tváre šou Česko Slovensko má talent – Jakub Prachař a David Gránský, ktorí s hádačmi zaspievajú aj spoločnú pieseň. V šou sa objaví aj Ondrej Kandráč.

Tvorcovia Inkognita sa každý rok priniesť netradičného tajného hosťa na záver, ktorým tentokrát bude jeden z najlepších interpretov Elvisa Presleyho.

 


Silvester na Markíze: Štvorhodinová párty s Vinczeovou, odhalila kompletnú zostavu hostí!Čítajte →

Návrat ľudovej zábavy

Už od roku 2017 je zároveň súčasťou silvestrovského večera na Joj hudobno-zábavná šou Všetko, čo mám rád. Doteraz však iba v podobe zo zostrihov klasických vydaní.

Hudobná šou patrila medzi stabilné formáty Joj v rokoch 2017 až 2018, naposledy sa s premiérovou časťou objavila na Joj začiatkom roka 2020. Z už odvysielaných starších častí Joj pripravila zostrih aj minulý rok na Silvestra.

Tentokrát sa Joj rozhodla pre zmenu, keď potvrdila prípravu vôbec prvého premiérového silvestrovského vydania Všetko, čo mám rád.

Šou takto v premiére na obrazovky vracia po takmer troch rokoch odkedy sa nové časti z jej obrazovky vytratili.

Jojka takto ponúkne dosiaľ najväčšiu silvestrovskú zábavu vo svojej histórii.

Doteraz totiž vždy niektorú časť jej večera vypĺňali filmy alebo zostrihy z jej programov, niekoľko zostrihových silvestrovských špeciálov ponúkla aj z Česko Slovensko má talent, rovnako tak z jej niekdajších úspešných zoznamiek ako Farmár hľadá ženu.

Prvé premiérové silvestrovské Všetko, čo mám rád prinesie zmenu na moderátorskom poste.

Spoločne s Ondrejom Kandráčom bude reláciou sprevádzať herec a moderátor Juraj Bača, ktorý je posledné dva roky obľúbencom divákov vďaka moderovaniu Pečie celé Slovensko.

Bača na poste hostiteľa vystriedal Štefana Skrúcaného, ktorý sa nezúčastnil nakrúcania pre virózu.

Koncoročné Všetko, čo mám rád ponúkne podľa najnovšieho programu televízie premiérovú zábavu až do jednej hodiny ráno.

V šou sa ako hostia večera vystriedajú viaceré tváre televízie – zo seriálu Nemocnica príde Nela Pocisková, z Hranice zas Braňo Deák. S príhodami a piesňami ich doplní herečka Natália Puklušová, ktorá bude hosťom spoločne s tvárou Ranných novín, Bibianou Ondrejkovou. Zo spravodajstva Joj do Všetko, čo mám rád prídu Lenka Čviriková-Hriadelová a Ján Mečiar.

V ľudovom televíznom programe opäť nebude chýbať mnoho známych piesní, ktoré po prvýkrát v tejto šou zahrá priamo skupina Kandráčovci.

 

Čítať viac...
Nahor