Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Silvester Markízy nakoniec predsa len sklamaním: Zo špeciálnej Chart Show nič nebude!

Televízia mala v pláne narýchlo nakrútiť silvestrovskú zábavu, z plánov zišlo.

Markíza predsa len vybaví silvestrovský večer reprízovými komédiami. Ešte začiatkom decembra sme vás informovali o zmene plánov Markízy, ktorá sa týkala plánovanej výroby hudobnej šou Chart Show.

Kým v polovici decembra mala televízia naplánované nakrúcanie dvoch klasických epizód šou, nakoniec sa začiatkom mesiaca mala Markíza rozhodnúť pre zmenu a operatívne ohlásila nakrúcanie jednej celovečernej silvestrovskej epizódy. Tá mala byť reakciou na to, že Markíza na silvestrovský večer pre tento rok nasadila len dvojicu reprízových českých komédií, pričom vlani práve s takouto ponukou tvrdo prepadla a konkurenčná Joj zažila najsilnejší Silvester vo svojej histórii.

Markíza však nakoniec svoje koncoročné plány meniť nebude. Už aj oficiálne potvrdila, že na 31. decembra plánuje večer zreprízovať komédie Kameňák 4 a Babovřesky 2. Neuvedie tak žiadnu pôvodnú premiérovú zábavu, vlani napriek vysielaniu reprízových Babovřesiek odvysielala aspoň premiérový silvestrovský Kredenc.

Už pri prvom oznámení silvestrovského programu Markíza čelila kritike divákov. V minulosti práve ona zvykla pripravovať silvestrovské večere či neskôr špeciály svojich programov. Vlani sa nasadenie reprízového filmu stretlo aj s nezáujmom divákov, keď sa repríza Babovřesiek stala pre televíziu vôbec najslabším silvestrovským programom v jej histórii. Večer s ňou prepadla podielom len 12,2 %.

Čítať viac...
Nahor