Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Siedme nebo za adventnými vydaniami zaostalo, v celkovom publiku naďalej suverénne! Veľký balík skočil najvyššie po štarte

Rozborilova relácia opäť potvrdila, že jej najviac sedí obdobie okolo adventu a krátko po ňom.

PIATOK: Veľký balík si s posledným vydaním o 20:35 polepšil. Šou sa od štartu potýka s kolísaním výkonov medzi jednotlivými týždňami, pravidelne značnejšie poskakuje okolo 5 ratingovej hranice, pričom po uplynulom najslabšom výkone teraz znovu porástla. Dostala sa dokonca najvyššie mimo štartu, keď s ratingom 5,4 % uhrala podiel 15,4 %. Veľký balík opäť porazil Milujem Slovensko, ktoré je oproti minuloročným reprízam v rovnakom období sklamaním, šlo len pod 4,5 ratingu s podielom cez 12 %. Lídrom bola Markíza s komédiou Jak se zbaviť nevěsty pri ratingu nad 7 % a podielom okolo 21 %.

Veľký balík bol opäť lídrom večera v celkovom publiku, kde sa mu vcelku darí. Posledne tam atakoval 410-tisíc divákov s podielom nad 19 %, čo je napríklad viac, ako zvykne dosahovať v rovnakom čase stredajšia Chart Show. Milujem Slovensko si malo celkovo pozrieť cez 292-tisíc divákov, komédiu Markízy viac ako 320-tisíc. Veľký balík sa po tohtotýždňovom nástupe Prázdnin sťahuje v piatky na 21:55.

Z ďalších programov sa najvyššie dostal olympijský hokej Slovenska proti USA, ktorý sa odohral už od 4. hodiny ráno. Sledovať ho malo postupne 130, 200 a od 6. hodiny ráno v tretej tretine takmer 270-tisíc divákov. Podiely sa hýbali okolo 53, 61 a pod 59 %. Večer medzi menšími stanicami dominovali Šanghajskí rytieri na Plus s podielom až 8,5 %, nasledovali ich kriminálky na Wau, ktoré sa hýbali až okolo 6 a dvakrát nad 5 %. Matrix Reloaded na Dajto uhral 4 %, Láska medzi riadkami na Doma 3,5 %.

Podvečerní Oteckovia ovládli celý deň ratingom 9,5 % a podielom 32 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja stúpla pod 16 %. Televízne noviny podliezli 27 %, Noviny sa mali hýbať okolo 21 %. Napriek rozdielu vyhrali Noviny celý piatok v celkovom publiku, kde si ich pozrelo 560-tisíc divákov, Televízne noviny malo sledovať 525-tisíc divákov.

SOBOTA: Sobotu ovládla olympiáda: Hokej so Slovincami trhol milión, Kuzminovej zlato s biatlonovým rekordom!

NEDEĽA: V nedeľu sa postupne po Inšpektorovi Maxovi začínajú rozbiehať aj ďalšie hlavné programy jari. Joj vrátila do štruktúry svoju klasiku V siedmom nebi, ktorá po krátkej pauze začala nižšie, než aké výkony dosahovala posledne počas adventu. Reláciu si malo pozrieť 8,7 % divákov s podielom takmer 24 %. Šou bola lídrom, film Equalizer na Markíze zaostal o rating s podielom nad 22 %, hlavný ťahák Jednotky pre túto jar, Inšpektor Max, sa po minulotýždňovom valci komerčných staníc pozviechal a vrátila sa k nemu väčšina divákov pri ratingu 5,5 % a podieli cez 13 %. V celkovom publiku ale potvrdil seriál pád pod 400-tisícovú hranicu, celkovo ho malo sledovať cez 365-tisíc divákov. V tejto cieľovke dominovalo Siedme nebo so 620-tisíc divákmi, podiel sa ťahal ku tridsiatke.

Z menších staníc celodenne najvyššie hrala olympiáda, podiely sa v priebehu dňa stabilne hýbali okolo 12 až pod 16 % v komerčnej cieľovke. Večer Dajto s filmom Pomstiteľ bez mena podliezlo 6 %, Superpoliši na Plus atakovali 5 %. Diana na Doma uhrala okolo 3 %, kriminálky na Wau postupne prekročili a atakovali 3 %, následne sa ťahali ku 4 %.

Podvečer sa darilo Susedom, ktorí v repríze doťahovali aj večerné programy s ratingom nad osmičkou a podielom pod 24 %, Nové bývanie malo ísť pod 7 % s podielom takmer 20 %. Televízne noviny vyhrali celý deň ratingom pod 11 % a podielom cez 28 %, Noviny mali atakovať 24 %. V celkovom publiku vyhralo deň Najlepšie počasie, ktoré sa malo blížiť ku 695-tisíc divákom, Noviny si malo vybrať cez 640-tisíc a TN-ky takmer 635-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor