Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

RTVS ukázala štúdio novej šou Čo ja viem. Televízia očakáva revolúciu v zábave!

RTVS si od novej šou Čo ja viem?! sľubuje veľmi veľa. Okrem aktívnej kampane už od začiatku marca nepoľavuje ani v príprave, s reláciou očakáva revolúciu.

Množstvo známych osobností, obľúbený Marcel Merčiak a k tomu veľkolepé štúdio a kvalitný formát. Presne na týchto základoch stavia RTVS úspech svojej novej šou Čo ja viem?!, ktorú do vysielania zaradí na piatkové večery už od 4. apríla. Televízia už od marca vo vysielaní šou intenzívne tízuje, postupne z nej odhaľuje čoraz viac.

Po oznámení prekvapujúceho mena na moderátorskom poste, Marcela Merčiaka, televízia ukázala štúdio novej šou. Sebavedomo pri tom tvrdí, že „takéto niečo Mlynská dolina ešte nevidela“. Na rozdiel od Milujem Slovensko je scéna v tmavších farbách, viac ako zábavu evokuje vedomostný charakter relácie. Nakoľko bude so svetelnosťou a farbami televízia pri šou pracovať, uvidíme.

Televízia si celkovo od šou Čo ja viem?! sľubuje veľmi veľa. K relácii uvádza neoficiálny slogan „Revolúcia v zábave“, čím by v obľúbenosti rada predčila aj spomínanú veľmi obľúbenú šou Milujem Slovensko.

co ja viem

co ja viem _02

co ja viem

co ja viem _04

co ja viem tit

Zdroj: Facebook RTVS

Čítať viac...
Nahor