Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rozdiel medzi Farmou a Farmárom sa pri druhom súboji prehĺbil! Denné seriály nefungujú

V súboji farmárskych šou vyhráva kontroverznejší obsah nad pokojnejším.

Joj sa s novou sériou zoznamky Farmár hľadá ženu pokúsila staviť na pokojnejšiu atmosféru a hľadanie skutočnej lásky, no s touto taktikou sa jej darilo len v prvých častiach. Silná pokračuje so svojím tradičným akčným a kontroverznejším obsahom Farma, ktorá potvrdila podielový výkon z úvodnej časti, keď jej Prvý deň uhral share tesne nad 28 %. Ratingovo oproti štvrtku stúpla nad osmičku. Šou Farmár hľadá ženu, naopak, klesla, keď sa prepadla na slabý podiel nad 10 %. Farmára môže zachrániť zmena správania divákov s nástupom školského roka a koncom dovoleniek.

Farma sa stala celkovo najsledovanejším programom pondelka. Aj po druhý raz predbehla Búrlivé víno, ktoré skončilo pod 23 %. Vínna sága je aktuálne programom s najväčším medziročným prepadom. Slabé sú však aj Divoké kone, ktoré spadli pod 17 %. Oba seriály sa tak trápia.

V súboji správ tesne vyhrali Noviny, podielom  uhrali pod 28 %, Televízne noviny sa dostali len nad 29 %. Úspešne televíznej dvojke naďalej funguje šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, v pondelok sa dostala nad 20 %. Rodinné prípady sa dosiahli len tesne nad 21 %.

Medzi menšími bola po ôsmej najvyššie Doma, snímka Kráska a zviera získala share 7 %. Dajto s filmom Tajný agent uhralo 6,5 %, Plus s filmom Výkupné dosiahla pod 5 %. Wau sa s klasickými kriminálkami CSI Miami a CSI Las Vegas hýbala okolo 3 %.

Poznámka: Všetky neoficiálne údaje v správe sú bez započítania oneskorenej sledovanosti.

Čítať viac...
Nahor