Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

V siedmom nebi čakajú zmeny: Už nebude len o slzách!

Siedme nebo sa chce otvoriť ešte širšiemu publiku.

V siedmom nebi sa oproti predošlej sérii zmení. Relácia najmä v konkurencii Superstar zaznamenala odliv mladších divákov, ktorí pred čoraz silnejšími emóciami uprednostnili zábavu.

Zdá sa však, že tá už nebude chýbať ani v nebeskej relácii. Vilo Rozboril už skôr avizoval vynovené Siedme nebo, pričom aktuálne poodhalil, čoho by sa mali zmeny týkať.

Relácia by už po novom nemala byť len o slzách a trápení. Priestor by mali dostať aj zábavné momenty a nabrať ešte rodinnejší charakter. „Bude veľa prekvapení. Budeme používať aj skrytú kameru, bude to aj veľmi zábavné. Mnohých ľudí budeme prekvapovať, i priamo v štúdiu, ani to len nebudú tušiť,“ prezradil moderátor na sociálnej sieti.

Zároveň bude chcieť dať priestor v relácii tým, o ktorých sa na Slovensku nehovorí, ale urobili toho už veľa. „Budeme nielen pomáhať slabým, ale aj vyzdvihovať tých, o ktorých by malo vedieť celé Slovensko, lebo spravili niečo veľké,“ pokračuje.

Úpravy by sa mala dočkať aj dramaturgia Siedmeho neba. „Relácia bude dynamickejšia a veľmi nabitá krásnymi zážitkami,“ dodáva Rozboril. Zároveň pripomína, že relácia začína už čoskoro.

V siedmom nebi pôjde po prvý raz aj na jar. Doteraz sa vysielala dvakrát v jesennej sezóne, premiérovo v roku 2014. Práve táto jeseň bola pre reláciu rekordná, keď sa stala vôbec najsilnejším projektom Joj.

Čítať viac...
Nahor