Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nekonečný príbeh pokračuje: Búrlivé víno dostane ďalšiu sériu!

Ešte nikdy Búrlivé víno nebolo tak nízko, televíziu to o skončení seriálu nepresvedčilo.

Búrlivé víno je tento rok pre Markízu problémom v každom slote. Vystriedalo ich hneď niekoľko, v krátkom čase sa na jar porúčalo z tradičného času 20:30, neuspelo ani o 21:50 a nedarí sa mu ani po presune na 18:00. Televízia už v súčasnosti znovu rozbehla výrobu Kolesa šťastia, ktoré bolo v accesse za denný seriál náhradou, avšak o koniec nekonečnej ságy sa nepostará.

Markíza oficiálne vyhlásila, že Búrlivé víno touto sériou neskončí. Dočká sa tak teda ďalšieho pokračovania a už 9. série, ktorú uvedie v roku 2017. Kam však televízia so seriálom pôjde, je opäť veľkou otázkou. Zotrvať s ním dlhodobo o 18. hodine vyzerá byť samodeštrukčné, Markíza opäť ako vlani prišla o líderstvo v kľúčovom podvečere, zároveň na sile strácajú Televízne noviny, ktoré v súboji s jojkárskymi Novinami neraz prehrávajú.

Budúci rok zaplnia štruktúry Markízy viaceré seriály. Okrem Búrlivého vína pokračuje podľa očakávaní Horná Dolná, okrem toho však televízia chce uviesť hneď tri seriálové novinky, z toho dve komediálne. Túto jeseň sa pokúsila zábavný žáner doplniť o projekt Atletiko Cvernofka, s novým seriálom postavenom na rovnakých princípoch ako Horná Dolná ale neuspela. Aj s novinkami však bude chcieť ísť podobnou cestou, každý jeden sa odohráva či už v malomestskom prostredí alebo na vidieku.

Čítať viac...
Nahor