Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Rex sa prepadol na svoje najhoršie čísla, predbehla ho aj Farma! Inkognito na vrchole sezóny

Kriminálke sa nedarí, spadla do hlbokého podpriemeru.

Rex sa vrátil na výkony z konca októbra. Krimiseriál oproti minulému štvrtku náhle stratil, keď spadol o necelý rating a dosiahol zatiaľ najhorší výkon od štartu 5,7 % s hlboko podpriemerným podielom iba 15,1 %. Inkognito, naopak, zažíva svoje silné časy, v ratingu atakovalo 9 % pri podieli pod 24 %. Celkovo si ho malo pozrieť až cez 575-tisíc divákov, Rexa videlo takmer 310-tisíc divákov. V druhej polovici večera už viedla Farma, ktorá ratingovo dokonca dokázala tesne predbehnúť skoršieho Rexa. Pozrieť si ju malo 5,8 % divákov s podielom nad 21 %. Sedem prekročilo štyri ratingy pri podieli pod 17 %, Silné reči mali ísť nad 19 %. Zlaté časy si našlo takmer 295-tisíc divákov s podielom okolo 13 % v 12+ a približne 9 % v komerčnej cieľovke.

Joj bola silná aj skupina, keď ju vysoko potiahla Plus s Profesionálmi a podielom 7 % a rovnako s filmom Kráska a zviera, ktorý vyskočil nad 8 %. Nekonečná láska sa hýbala na 4,5 a pod 5 %, film Priamy zásah na Dajto uhral 4 %. Wau s kriminálkami najprv podliezla 5 %, neskôr šla pod 4 a na 3 %.

Pred Rexom skončili tento štvrtok aj Rodinné prípady, keď dosiahli rating šesť a pol percenta, v podieli sa dostali nad 23 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 17 %. V spravodajskej časti večera sa do čela dostali Televízne noviny s podielom pod 28 %, Noviny zaostali o rating pri podieli takmer 24 %. Opäť však mali najviac divákov z celého dňa, ako jediné o niekoľko tisíc prekročili hranicu 600-tisíc divákov, TN-ky šli si pozrelo vyše 570-tisíc divákov. V 12 – 54 ich predbehlo za celý deň len Počasie Markízy. Prime-time však vyhrala druhý deň po sebe Joj, tentoraz jej náskok na Markízu tvoril takmer jeden a pol podielového bodu.

Čítať viac...
Nahor