Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ranná šou na Joj potvrdená! Okrem Bruchalu bude skoro vstávať aj Hriadeľová!

Televízna dvojka nakoniec predsa len po rokoch opäť vyskúša zaujať vlastných ranným vysielaním. Vieme podrobnosti.

Od polovice apríla budete môcť vstávať aj s tvárami TV JOJ. Televízia z Koliby sa totiž po tretí raz pokúsi posilniť ranné vysielanie živým formátom. Za sebou má už dva neúspešné pokusy. V počiatkoch jej vysielania v rokoch 2003-2005 si vyskúšala rannú reláciu Raňajojky, ktoré však divákov nezaujali, v roku 2009 sa Joj pokúsila prepojiť úspešnú rannú šou Fun Rádia s Adelou aj Sajfom s televíznym vysielaním, no po pár dňoch reláciu stiahla z programu. Dlhší čas televízia alternovala Teleránu spravodajskou reláciou Ranné noviny.

Po rokoch sa však Joj vracia opäť ku klasickému rannému formátu. Dostane výstižný názov Dobré ráno, pričom vo vysielaní by sa po prvý raz mal objaviť 14. apríla. Vďaka potvrdenému rannému vysielaniu neskončí bez práce Pavel Bruchala, ktorého osud po odstúpení Františka Borovského z postu generálneho riaditeľa Joj Group bol nejasný.

Televízia nedávno uskutočnila kasting na moderátorov pre jej nové projekty. Medzi známymi menami, ktoré sa dostali do užšieho výberu, sú aj reportér Joj Adam Zavřel, dcéra Paľa Haberu Zuzana Haberová, dcéra Heribanovcov Barbara Heribanová či moderátor Fun Rádia Mimo. Je viac než pravdepodobné, že sa niektoré z týchto mien stane súčasťou nového ranného vysielania Joj.

Podľa našich informácií sa však televízia dohodla na moderovaní rannej relácie aj s jej stabilnou tvárou Lenkou Čvirikovou-Hriadeľovou. Tá by podľa prvých reakcií mohla tvoriť moderátorskú dvojicu dokonca s Pavlom Bruchalom. Hriadeľovú televízia rada angažovala v jej v projektoch, s Vladom Voštinárom odmoderovali IQ Test národa 2003, Miliónový tanec, obaja moderátori sprevádzali aj súťažami Joj o finančné výhry.

Foto: Nový Čas, čas.sk

Čítať viac...
Nahor