Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj začína promovať prvý jesenný projekt! Spúšťa kampaň na podvečernú daily novinku

Televízna dvojka začína ako prvá promovať jednu zo svojich jesenných noviniek. Odštartuje už v lete.

Televízna jeseň bude tento rok ostrá a už dnes je jasné, že prvé projekty odštartujú ešte v auguste. Prvá kampaň na jednu z jesenných noviniek sa dostáva do vysielania už v polovici júla, keď Joj dnes večer začne s upútavaním na kuchársku súťažnú šou Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Po niekoľkých etapách náboru do šou, ktorý bude podľa všetkého priebežne pokračovať, nasadzuje televízia do vysielania hneď sériu teasrov, v ktorých už prináša zábery priamo z jej verzie relácie. Teasingy stavia na vyhrotených či vtipných situáciách priamo z natáčania, ktoré majú vystihovať charakter novej šou. (videá nižšie)

Ako vás už portál Mediaboom.sk ako prvý informoval, so šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sa Joj pokúsi opäť oživiť podvečerný slot okolo 18-tej. Ten už roky patrí Súdnej sieni, postupne však slabne. Novinka by sa do vysielania mala dostať v auguste, približne v polovici mesiaca sa Joj minú epizódy aktuálne vysielaných Extrémnych prípadov.

Cooking show bude mať na jeseň neľahkú úlohu, nakoľko sa očakáva, že Markíza na 18-tu aj na jeseň nasadí pôvodný rodinný seriál. Líder pokračuje vo výrobe Búrlivého vína a taktiež pripravuje novinku Kukučka. V minulosti sa Joj pokúšala Súdnu sieň neúspešne nahradiť obdobou Ochrancovia či celebrity šou Sladký život ale aj rodinným seriálom Klan. Premiérové varenie sa na 18-tu vráti po dvoch rokoch. Markíza roky vysielala šou Bez servítky, ktorú definitívne nahradila na jeseň 2013 seriálom Chlapi neplačú. Moja mama varí lepšie ako tvoja bude mať svojím charakterom bližšie k šou Jednotky 5 proti 5, ktorá pokračuje aj na jeseň a bude novinke Joj konkurovať.

Teasingová kampaň šou Moja mama varí lepšie ako tvoja

O šou Moja mama varí lepšie ako tvoja
“Culinary gameshow”, teda kulinárska súťažná show s originálnym názvom „My Mom Cooks Better Than Yours“, pochádza zo Španielska. Ide o úplne nový formát, ktorý spája smiech a varenie do zábavnej šou pre súťaživé rodiny.

Súťažné tímy tvoria dva súperiace páry, každý v zložení rodič a dieťa. Pointou je, že varia len deti a ich rodičia im pri tom môžu pomáhať iba verbálne – dávať inštrukcie a dobré rady, aby ich deti navarili za stanovený časový limit čo najlepšie jedlo. V kritickej chvíli môže rodič do varenia svojho dieťaťa zasiahnuť, to však tímu uberá z časového limitu. Kulinárske výkony potom zhodnotí porota, pričom víťaz získava peňažnú výhru a účasť v ďalšej epizóde šou.

Čítať viac...
Nahor