Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Premiérová telenovela Doma v čase repríz boduje: Cennet trhla nový rekord!

Aj keď práve zaviedla po prepuknutí koronakrízy najtvrdšie opatrenia smerom k premiérovému programu, jediná premiéra, ktorú okrem Superstar ponechala, jej zabezpečuje stabilný úspech.

Markíza v priebehu marca zrušila vo vysielaní všetky večerné aj podvečerné premiéry, pričom navyše zosekala vysielanie premiérovej telenovely Doma z dvoch na jednu časť denne.

Telenovele Cennet ani Doma to však neublížilo a, naopak, v čase, kedy televíznemu programu kvôli kríze aj príchodu leta vládnu skôr reprízy, sa práve menším staniciam darí.

Aktuálne nadpriemerne hrávajú najmä filmy na menšej stanici Plus či kriminálky na Wau a s nimi aj práve telenovely na Doma.

Premiérová Cennet pritom túto stredu zaznamenala nový rekord, keď dosiahla zatiaľ najvyšší podiel na trhu v komerčnej cieľovke 8,6 %. Rating šiel na 2,7 %. Okolo tohto ratingu sa Cennet hýbe pravidelne, momentálne jej rekordný podiel vyskočil najmä vďaka nižšiemu počtu divákov pri obrazovke. Celkovo ostatný diel Cennet sledovalo 225-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor