Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Všetko alebo nič už pre Markízu rekordné, dotiahlo najsledovanejšie filmy roka! Siedme nebo vystrelilo v 12+

Markíza za svoju najväčšiu premiéru prezentovala Cuky Luky Film, viac zabodovala rezonujúcejšia česko-slovenská kinosnímka. 

Markíza sa už taktiež zaradila na najvyššie priečky najsledovanejších filmov roka. Najnovšia televízna premiéra tohtoročného kinofilmu Všetko alebo nič ju vystrelila dokonca aj pred nedávnu Popolušku, keď ju tesne predbehla ratingom 13,4 % a podielom 33,5 %. Na vrchole rebríčka top filmov roka ostáva naďalej neprekonaný novoročný Hačikó s ratingom 13,9 %. Pre Markízu sa filmová premiéra stala dosiaľ jej najsledovanejším programom roka v komerčnej cieľovke.

K téme: Premiéru Všetko alebo nič sprevádzala kritika, dabing iritoval divákov! Trend kritizujú aj Česi

Joj napriek posilneniu Markízy udržala divákov, V siedmom nebi jej opäť vynieslo silný rating 10,3 %, podiel sa zastavil na 25,2 %. Veľký náskok mala relácia opäť v celkovom publiku, kde sa stala vysoko najsledovanejším programom dňa s takmer 730-tisíc divákmi, romantická premiéra Markízy mala vyše 555-tisíc divákov.

Menšie stanice boli popri silnej konkurencii zatlačené, film Na pokraji smrti na Dajto získal 4 %, Ťažko zamilovaný na Plus podliezol štvorku. Beštia na Doma tesne uhrala nad 3 %, Myšlienky vraha na Wau sa hýbali blízko 3,5 a na 3 %.

Túto nedeľu sa otočil podvečerný súboj. K deviatim ratingom sa pre zmenu blížila reprízová Horná Dolná, ktorá v podieli získala 25,5 %, Nové bývanie zaostalo ratingom pod sedmičkou a podielom necelých 20 %. Televízne noviny sa dostali cez 27 %, Noviny pod 24 %. V celkovom publiku vyhrali správy Joj s náskokom okolo 90-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor