Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Prehľad: Televízie pripravujú množstvo projektov, s ktorými chcú vyrukovať ešte na jar? (doplnené)

Markíza, Joj aj RTVS majú v zálohe mnoho relácií a seriálov, pozrite sa, o ktorých sa hovorí ešte pre túto jarnú sezónu.

Heslo

Nová jednoduchá game show Joj založená na princípe aktivity už začala na Kolibe vznikať. Televízia sa pustila do jej výroby, pričom odhalený je už jej moderátor – Milan „Junior“ Zimnýkoval. Program bude opäť spájať panelovú šou s celebritami, pričom chýbať nebudú ani súťažiaci spomedzi divákov. Novinka sa zaradí k súčasnej úspešnej dvojičke Inkognito a Nikto nie je dokonalý, pričom by tak mohla urobiť ešte v tomto polroku. Viac o novinke Heslo nájdete v tomto článku.

Vylomeniny

Markíza sa po deviatich rokoch rozhodla oživiť formát, ktorý patrí k najlegendárnejším v jej histórii. S prestávkami takmer osem rokov vysielala známu reláciu Vilomeniny, v ktorej vystrelila hviezda Vila Rozborila, no jej nové časti dostanú aj nového moderátora. Televízia už obnovenú verziu s pravopisne správnym názvom Vylomeniny pripravuje do vysielania, viac nájdete v tomto článku.
vylomeniny-logo-markiza-april-2017

Búrlivé víno IX.

Na svoj návrat už niekoľko týždňov netrpezlivo čaká denný seriál Markízy Búrlivé víno. V jej prvých programových plánoch sa už stihol objaviť, no televízia nakoniec uprednostňuje pokračovanie v Rodinných prípadoch. Dá sa očakávať, že televízia nové časti Búrlivého vína odsunie tak, aby jej vyšli aj do letnej prestávky, kde by seriál vo voľnejšej konkurencii mohol nabrať druhý dych a stratených divákov.
burlive vino

Všetko, čo mám rád

Autorská novinka Joj chce vrátiť na obrazovky klasickú ľudovú zábavu. Program so Štefanom Skrúcaným, ktorý vlastný televízny projekt dostane po takmer 15 rokoch, spojí talkshow s pesničkami, o ktoré sa bude starať Ondrej Kandráč s kapelou. Aj túto novinku už televízia začala vyrábať, pričom sa hovorí o jej nasadení ešte na jar. Viac o novinke v tomto článku.
vsetko-co-mam-rad-stefan-skurcany-ondrej-kandrac1

Záhady tela

So zábavnou novinkou vyrukuje ešte túto jar aj RTVS. Jednotka už na koniec apríla naplánovala štart novej zábavnej vedomostnej šou Záhady tela, ktorá v programe nahradí úspešný talentový folklórny projekt Zem spieva. V novej šou budú dve celebritné dvojice prechádzať piatimi kolami a riešiť otázky spojené s ľudským telom či zdravím. Relácia pobeží v jednej sezóne súčasne so zábavným kvízom Čo ja viem. Viac o Záhadách tela, ktoré štartujú v sobotu 22. apríla, v tomto článku.
zahady-tela-de-lijf-show

Kuchyňa

Najambicióznejší z pripravovaných seriálov Markízy avizovala televízia svojim partnerom ešte pre túto sezónu. V tomto roku už pritom stihla mať za sebou seriálový prepadák, keď jej vybuchla novinka Divoký Zapadákov vysielaná v pondelky. V tento deň by sa mala usadiť aj novinka z prostredia Nízkych Tatier, odštartovať by však mala s pomocou Hornej Dolnej. Viac o seriáli Kuchyňa nájdete v tomto článku.
kuchyna-spisak-latinak

Zlaté časy II.

RTVS pre túto jar prekvapila informáciou, že vlaňajšia relácia, ktorú pripravila pri príležitosti osláv 60. výročia televízneho vysielania na Slovensku, bude pokračovať. Zlaté časy sa tak stávajú pravidelným formátom verejnoprávnej televízie, pričom neprekvapí, ak toto rozhodnutie ovplyvnil aj odchod relácie Nikto nie je dokonalý z obrazovky RTVS. Zlaté časy prechádzajú od tohto roka zmenou, po boku Eleny Vacvalovej už nebude stáť Dano Heriban, ale Milan Lasica, pričom televízia novú sériu programu promuje cez množstvo hviezdnych hostí. V relácii sa objavia moderátor Karel Šíp, humoristická trojica Miro Noga, Štefan Skrúcaný a Rasťo Piško či speváci Paľo Habera a Peter Cmorík. Zlaté časy štartujú 6. apríla.

Čo ja viem IV.

RTVS uprostred jarnej sezóny významne posilní svoj program. Aj v ďalšej časti jarnej sezóny totiž netradične pokračuje vo vysielaní Milujem Slovensko, pričom už tradične na jar vytiahne aj novú sériu Čo ja viem. Tá štartuje opäť výnimočne na Veľkonočný pondelok 17. apríla, televízia ju promuje nielen prostredníctvom známych osobností, ale aj rekordov, ktoré v novej sezóne padnú.

Nákupné maniačky

Do programu Joj sa po definitívnom neúspechu šou Uhádni môj vek vrátia s premiérovými časťami Nákupné maniačky. Nová séria prinesie viacero zmien, najhlavnejšou bude nový štylista Michal Sabo, ktorý vystriedal populárneho Maroša Kočišíka. Nové časti štartujú 3. apríla, viac v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor