Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Gabika a Stano to mali po šou ťahať spolu najdlhšie

Pikošky

Pravda po finále Svadby na prvý pohľad: Mimo kamier sa všetky páry rozišli, šou už majú plné zuby!

V samotnej šou to ďalej šli skúsiť dve dvojice, medzi nimi aj divácky najsympatickejší pár Stano s Gabikou, ktorá však v skutočnosti má už dlhý čas iného partnera.

Televízny kontroverzný experiment na slovenskej obrazovke skončil. Markíza po roku váhania nasadila definitívne začiatkom tohto roka šou Svadba na prvý pohľad, v ktorej majú páry dávať dokopy experti, pričom dvojice sa prvý raz spoločne stretávajú až na vlastnej svadbe.

Markíza do prvej série šou nasadila tri páry. Po mesiaci od svadby, ktorý strávili spoznávaním sa na svadobnej ceste a počas spoločného súžitia, mal každý z párov vyniesť na záver verdikt, pri ktorom sa mali diváci dozvedieť, či dvojica ostane spolu alebo tento experiment nevyšiel.

Nakoniec Markíza uzavrela šou s tým, že rozchod ohlásila iba jedna dvojica – Lucia a Ivan. Ostatné dva páry sa rozhodli pokračovať v budovaní vzťahu aj naďalej a ostať tak spolu.

Realita však je úplne iná. Markíza do vysielania nasadila prakticky starý program, keď jednotlivé príbehy nakrúcala už od roku 2018. Každý z jej účastníkov dnes žije oproti finále šou úplné iné životy a ani jedna z dvojíc spolu neostala.

Najdlhšie to po programe mali spolu ťahať Gabika a Stano, ktorí boli u divákov najpopulárnejší. Podľa niektorých ostali spolu približne rok, no Gabika má už dlhšie úplne iného partnera. Rozchodom skončil aj už na kamere nefungujúci vzťah Júlie a Ľuba.

Aj keď celá mediálna pozornosť sa na šou upriamila len teraz, pre jej účastníkov je už dávno skončená. Ako informoval denník Plus jeden deň, každý jeden z párov už len očakáva, kedy mediálny záujem opadne, keď dnes majú vlastné životy a to, čo prežívali v šou, dnes pre nich nie je realitou.

Každý z nich už čaká, kedy sa humbuk okolo šou konečne skončí, keďže to bolo točené v roku 2018 a všetci majú svoje vlastné životy,“ citovala Pluska svoj zdroj. Potvrdiť sa to malo aj samotnému portálu, keď účastníčka Gabika prestala v posledných dňoch dvíhať telefóny a reagovať na správy.

Markíza ukončila šou Svadba na prvý pohľad na priemerných číslach. Vo finále si ju pozrelo 8,4 % mladých divákov, čo znamenalo podiel 23,4 %. Celkovo finálový diel sledovalo 456-tisíc divákov. Šou štartovala na začiatku januára slabo, keď jej nevyšla kampaň a uviedla sa ratingom 7,2 % s podielom 19,1 %. Na prelome januára a februára sa už dvakrát vyšvihla ratingovo k okoliu 9,5 %, rekordom je výkon 9,8 %. Následne už ale klesla s priemernými výkonmi medzi 8 až 8,5 %.

Práve výskoky na 9 % ale Markízu okamžite v tom čase posmelili pustiť sa do prípravy druhej série. Ako sme vás informovali, ešte v čase vysielania spustila náborovú kampaň na prihlasovanie sa do nových dielov a využila tak priamo vysielanie šou na nájdenie nových adeptov, s ktorými experiment vyskúša.

Čítať viac...
Nahor