Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Poznáme deň štartu Dobrého rána! Aký dostane vysielací čas?

Ranné vysielanie Joj už pozná svoj pevný dátum štartu. Bude začínať skôr ako Teleráno na Markíze.

Jojka definitívne nasadzuje rannú reláciu Dobré ráno do vysielania. Po pôvodných plánoch odštartovať formát v apríli televízia začiatkom tohto mesiaca upustila a presunula novinku na máj. Tento úmysel sa koncom apríla definitívne potvrdzuje, Dobré ráno zažije svoju premiéru v pondelok 5. mája. Prvý týždeň by mala ťahať známejšia dvojica Lenka Čviriková-Hriadeľová a Pavel Bruchala. Druhú dvojicu tvoria Kristína Guštafíková, manželka dvorného dramaturga TV JOJ Stana Guštafíka, ktorú obsadil aj do seriálu Dedičstvo a Milan Ambróz, známy spíker z Fun Rádia najmä pod prezývkou Mimo, ktorý robil „predskokana“ hlavnej Rannej šou. V súčasnosti moderuje počas víkendov.

Čítajte aj: Markíza pred štartom Dobrého rána nasadila ďalšiu kampaň na Teleráno!

Dobré ráno sa bude v prakticky celej svojej dĺžke prekrývať s dlhoročne najsledovanejším ranným vysielaním na Slovensku, Teleránom na Markíze. Joj sa však pokúsi získať časť divákov skorším štartom, nepôjde však o výraznejší náskok, svoju rannú reláciu začne päť minút pred šiestou o 5:55. Teleráno štartuje o šiestej. Narozdiel od Markízy, Joj potiahne svoje moderované ráno celkovo dve hodiny, trvať by malo do 8:00. Markíza Teleráno vysiela až do 8:30.

Dobré ráno bude televízia aj reprízovať a to prakticky okamžite po jeho skončení. Reprízu odvysiela na svojej druhej najsledovanejšej stanici Plus od 8:00 do 10:00, bude tak cieliť na divákov, ktorí vstávajú neskôr. Repríza relácie pôjde po audiotextovej relácii Eurominúty, bude sa tak rozbiehať prakticky na nule. Dobré ráno na Pluske z vysielania vytlačí staršie krimi seriály, aktuálne stanica vysiela okolo ôsmej Matlocka.

Čítať viac...
Nahor