Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Poznáme dátum finále telenovely Láska, rozum, pomsta! Toto ju vo vysielaní Doma nahradí

Aktuálne už jediná turecká premiéra v hlavnom vysielacom čase na Doma čoskoro dôjde do finále. Vieme, čo ju vo vysielaní nahradí.

Sezónu plnú trápenia zažíva menšia stanica Doma, ktorej sa túto jeseň nevydaril ani jeden z dvojice premiérových večerných seriálov.

Ešte koncom júna Doma odštartovala o 20:30 dramatickú tureckú novinku Zachránené životy, ktorou v hlavnom vysielacom čase obsadila celé leto.

Pokračovala s ňou aj od septembra, odkedy sa však prepadla na dno s podielmi na trhu len okolo 1 – 2 % a na konci uplynulého mesiaca seriál radikálne odsunula do noci.

Z premiérových seriálov tak jej hlavnú časť večera vypĺňa už len komediálnejšie ladená telenovela Láska, rozum, pomsta, ktorá sa do vysielania dostala od konca augusta v čase o 21:30 v dvoch častiach za sebou.

Ani tá však nedokáže napĺňať očakávania Markízy, keď sa spravidla hýbe len na podieloch okolo 1,5 – 3 % v komerčnej cieľovej skupine. Doma by v hlavnom vysielacom čase chcela dosahovať minimálne dvojnásobné výkony.

Napriek neúspechu je však tou úspešnejšou jesennou tureckou telenovelou.

Dátum finále Láska, rozum, pomsta

Na Doma pritom Láska, rozum, pomsta už čoskoro dôjde do finále.

Ako sme už pri jej štarte informovali, vo vysielaní stanice vydrží táto premiérová telenovela len do novembra.

Telenovelu Láska, rozum, pomsta na Doma čakajú posledné týždne, keď do finále dôjde rovno na začiatku budúceho mesiaca. 

Pôvodne Markíza naplánovala finále Láska, rozum, pomsta na pondelok 7. novembra o 21:30, nakedy by pripadla posledná osamotená epizóda.

Televízia však ešte stále môže prehodnotiť svoje plány a telenovelu uzavrieť o niečo skôr, už v piatok 4. novembra súbežne s koncom pracovného týždňa. V tom prípade však bude musieť pri finále Láska, rozum, pomsta odvysielať tri epizódy za sebou.

Láska, rozum, pomsta by mala celkovo podľa oficiálneho distribútora ponúknuť 107 epizód.

Čo ju nahradí?

Zaujímavosťou je, že napriek skorému finále tureckej telenovely už na začiatku novembra Markíza s uvedením ďalšej seriálovej premiéry nepočíta.

Doma podľa našich informácií s koncom vysielania Láska, rozum, pomsta pre tento rok uzavrie aj vysielanie premiérových tureckých telenoviel v prime-time.

Podľa prvých plánoch chce Doma od 7. novembra nahradiť telenovely romantickými filmami.

S tými v minulosti začínala vo svojom večernom programe až v období na prelome novembra a decembra, kedy prime-time vypĺňala od 20:30 do konca roka vianočnými filmami.

 

Čítať viac...
Nahor