Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Potvrdené! Radikálna zmena v spravodajstve JOJ!

Noviny TV JOJ sa budú od 1. septembra vysielať už o 19.00 hod. a konkurovať budú po celý čas Televíznym novinám Markízy. 

 

Radikálna zmena v spravodajskej hodine TV JOJ sa potvrdila. V aktuálnych programových plánoch TV JOJ odhalila, že v nedeľu 1. septembra bude o 19.00 hod. vysielať svoju hlavnú spravodajskú reláciu Noviny TV JOJ priamo proti hlavným spravodajským reláciám Markízy a RTVS. Všetky tri stanice tak budú od septembra vysielať svoje hlavné spravodajstvo v tom istom čase. Relácia Šport ostáva vo vysielaní o 20.00 hod. a relácia Najlepšie počasie o 20.10 hod. Doteraz vysiela JOJ o 19.00 hod. spravodajskú reláciu KRIMI, ktorá sa od 1. septembra presunie na stanicu PLUS. Tam dostane podľa aktuálnych programových plánov nový vysielací čas o 20.00 hod. Stanica PLUS, ktorá začala vysielať v roku 2008, tak dostane svoju prvú vlastnú spravodajskú reláciu. Doteraz vysielala len diskusné relácie – Lampu so Štefanom Hríbom a Slovensko naživo s Jánom Mečiarom. Spravodajstvo KRIMI patrí k najsledovanejším reláciám na trhu vôbec a pravidelne sa umiestňuje medzi TOP 10 najsledovanejšími reláciami dňa. Televíznej stanici PLUS tak môže priniesť nových divákov.

 

Podľa dobre informovaného zdroja priamo z televízie JOJ sa okrem zmeny vysielacieho času chystá aj radikálna zmena v grafickej výbave spravodajských relácií. Zmeniť sa má aj spravodajské štúdio, v televízii intenzívne prerábali redakcie a newsroom. Či sa bude meniť aj zloženie moderátorskych dvojíc zatiaľ známe nie je. Aj v novej sezóne JOJ avizuje, že bude vysielať poludňajšie spravodajstvo Noviny o 12 a podvečerné spravodajstvo Noviny o 17.

 

 

Foto: Joj.sk

 

 

 

Čítať viac...
Nahor