Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: Markíza

Pikošky

Podvečerný súboj: Oteckovia poznajú dátum finále série, Joj proti nim otestuje novú konkurenciu!

Nielen v prime-time ale aj podvečer dôjde v priebehu jesene k zmenám, Joj prvýkrát proti Oteckom vyskúša svoju novú konkurenciu.

Dôležitý podvečerný čas prejde v najbližších týždňoch zmenami. Rozbehnuté jesenné programy dôjdu postupne do finále, pričom ešte stihne dôjsť k jednému z posledných porovnaní síl v tejto sezóne.

Už len necelý mesiac vysielania čaká v tomto roku na seriálový hit Oteckovia, ktorých aktuálnu sériu stihne Markíza uzavrieť už o pár týždňov.

Televízia počíta so svojou nosnou programovou posilou už len do začiatku decembra, pričom podľa prvých plánov by posledný tohtoročný diel mala odvysielať v piatok 4. decembra.

Následne ich vystrieda klasicky Rodinnými prípadmi, ktoré pravidelne vypĺňajú podvečerný priestor počas pauzovania Oteckov.

 


Joj vyráža do boja o podvečer: Moja mama čoskoro skončí, na ďalší rok vyrukuje s novinkou!Čítajte →

Ešte predtým však dôjde podvečer k prvému súboju medzi Oteckami a novou konkurenciou Joj.

Ako sme už informovali, Joj pre ďalší rok pripravuje na podvečer zmenu, keď sa pripravuje na realizáciu kuchárskej reality šou Bez servítky, v minulosti známej z obrazovky Markízy.

Kým nové slovenské epizódy tohto licencovaného formátu by sa mali na obrazovky dostať budúcu jar, Joj si už reláciu testuje prostredníctvom českých vydaní, ktoré pod názvom Prostřeno vysiela už desať rokov česká Prima.

Joj reláciu nasadila na leto na 18. hodinu, v ktorej po dlhom čase zaznamenala aj úspechy, od jesene už do accessu vrátila šou Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Na tú čaká tohtoročné finále o necelé dva týždne, keď by posledný diel Mojej mamy mala Joj pre túto jeseň odvysielať v piatok 20. novembra. Napriek zákulisným informáciám Joj nateraz oficiálne nepotvrdila, že by s nakrúcaním šou skončila. Napriek tomu ju nezaradila ani do prezentovaných plánov pre budúci rok.

Po skončení Mojej mamy plánuje Joj od pondelka 23. novembra vytiahnuť na podvečer opäť premiéry českého Prostřeno.

To si tak na dva týždne po prvýkrát vyskúša konkurenciu Oteckov, následne už pobeží kuchárska reality šou opäť proti reprízam Rodinných prípadov, proti ktorým sa jej v lete darilo.

Čítať viac...
Nahor