Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Otrasné pozadie tragédie v Zámene manželiek: Za obesením účastníka mal stáť kameraman šou!

Tragédia môže poukázať na pozadie nakrúcania reality šou.

Tento mesiac obehla médiá v Česku aj na Slovensku šokujúca správa, keď počas nakrúcania českej Zámeny manželiek došlo k bezprecedentnej tragédii. 42-ročný účastník výmeny, policajt Stanislav, bol nájdený na vlastnej záhrade obesený na strome, pričom ešte pár dní predtým podľa svedectiev pôsobil veselo a samotnú zámenu brali s manželkou ako zábavu.

Stanislav po sebe zanechal dva listy na rozlúčku a množstvo otáznikov, čo za jeho konaním stálo. Hovorilo sa o skrate, za ktorým môže stáť otrasné pozadie.

Stanislavovi sa malo stať osudným priamo samotné nakrúcanie šou, ktorá malo byť pôvodne len zábavou.

Česká polícia už totiž obvinila v prípade jeho samovraždy osobu z prečinu vydierania.

Stanislava mal pritom vydierať priamo kameraman šou, ktorý pracuje pre externú firmu, ktorú si Nova najíma na nakrúcanie šou.

,,Z nakrúcania chcel Standa odstúpiť, lebo mu vraj niekto umrel v rodine. To sa nepáčilo jednému človeku z externej firmy, čo program pre Novu nakrúcala. Začal s ním hrať hru na mačku a myš. Ten chlap bol člen štábu, kameraman. Vyhrážal sa mu pokutou, ak Standa skončí. Standa mu odkázal, že mu peniaze dá, čo toho chlapa rozzúrilo. Vyhrážal sa, že mu zariadi vyhadzov z polície,“ citoval český Blesk Nový čas.

Nové informácie priniesol denník iDnes.cz, ktorý tiež uviedol, že k tragédii malo dôjsť počas ôsmeho dňa natáčania, a teda pred koncom výroby programu.

Tragédia môže upriamiť pozornosť na pozadie výroby Zámeny manželiek, ktorá mnohokrát prináša extrémne situácie. Jej tvorcovia sa snažia o čo najatraktívnejšie dianie a okrem spájania čo najrozdielnejších rodín tak môžu robiť aj inými cestami priamo na nakrúcaní mimo záznamu.

Čítať viac...
Nahor