Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Tragédia v Zámene manželiek: Účinkujúci počas nakrúcania spáchal samovraždu!

Pri nakrúcaní českej Zámeny manželiek, ktorú aj toto leto vysielala na svojej obrazovke tiež Markíza, došlo k tragédii.

Česká Nova aj počas leta pokračuje v nakrúcaní nových dielov Zámeny manželiek, ktoré už roky tvoria stabilnú súčasť jej stredajšieho prime-time. Roky sa už taktiež vysielajú na Slovensku, keď ich začala miesto nakrúcania vlastných epizód preberať so slovenským komentárom Markíza a vysiela ich v mimosezónnom období.

Aktuálne pritom štáb Zámeny manželiek aj s celou televíziou zažil mimoriadne tragickú situáciu. Jeden z účinkujúcich, 42-ročný Stanislav z oblasti v okolí Opavy, spáchal počas nakrúcania samovraždu. Podľa médií bol povolaním policajt. Informácie priniesol český Blesk.

Podľa výpovede Stanislavovej susedy bol veselej povahy a s dobrou náladou ho stretávala nielen pred ale aj počas nakrúcania, a to aj po tom, čo k nemu prišla na výmenu nová „manželka“. V priebehu nakrúcania ale malo dôjsť k zlomu, ktorý vyústil do toho, že policajta našli obeseného na strome.

Televízia vyjadrila k situácii ľútosť a potvrdila, že epizódu do vysielania nezaradí.

„Musíme s ľútosťou potvrdiť úmrtie účastníka jednej z našich šou. Jeho rodine vyjadrujeme hlbokú sústrasť. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie prípadu políciou nemôžeme poskytnúť ďalšie informácie. TV Nova poskytuje vyšetrovateľom všetku súčinnosť. S ohľadom na okolnosti túto epizódu samozrejme nebudeme vysielať,“ uviedla Nova.

 

 

Čítať viac...
Nahor