Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Oteckovia hitom tejto sezóny, skočili na absolútne rekordný podiel od štartu! Chart Show nárast neudržala

Kým Chart Show aj novom šate klesla na úroveň z minulého roka, Oteckovia zaznamenávajú vo svojom čase rekordy Markízy.

Oteckovia už začínajú byť skutočným valcom. Okrem toho, že si pravidelne udržujú vysoké 30-percentné podiely na trhu, ostatné dva dni ich sledovanosť značne stúpa. Iba tento týždeň ich rating narástol o necelé dve percentá, čo v stredu znamenalo zlepšenie druhého najlepšieho výkonu od štartu ratingom 10,7 % a absolútne najlepším podielom od štartu 34,4 %. Streda tak Oteckom svedčí, rekord práve v tento deň dosiahli aj pred týždňom. Navyše, s aktuálnou sledovanosťou už Oteckovia dotiahli aj Televízne noviny, ktoré v lepšom čase sledovalo 10,8 % divákov s podielom 31,4 %.

Oteckovia opäť dokázali predbehnúť všetky hlavné večerné programy. Chart Show s druhou časťou, v ktorej sa predstavila vynovená a s novým štúdiom, už neudržala nárast sledovanosti, keď klesla o necelý rating na minuloročnú úroveň výkonom 7 % a podielom tesne nad 22 %. O niečo si aj vďaka tomu polepšili Vlci, ktorí medzitýždenne porástli o pol ratingu so 6,5 % a podielom takmer 18,5 %. Opäť vyhrali v celkovom publiku, kde si ich malo vybrať cez 445-tisíc divákov, Chart Show malo sledovať pod 350-tisíc divákov.

Na menších staniciach opäť v stredu vyskočil Kuriér na Plus s podielmi 7,5 a vyše 8 %, Matky a dcéry na Doma šli taktiež vysoko výkonmi 6,5 a takmer 8 %. Smrtonosná zbraň 2 na Dajto prekročila 5 %, kriminálky na Wau sa hýbali okolo a pod 4 %.

Podvečer sa popri Oteckoch prepadla Joj s Moja mama varí lepšie ako tvoja pri výkone pod 12 %, Noviny, ktoré v podieli podliezli 24 %, boli opäť silnejšie v celkovom publiku s vyše 600-tisíc divákmi. Televízne noviny však na ne stratili len minimum, keď túto métu atakovali. Najsledovanejším programom celkovo sa stalo Najlepšie počasie pred Novinami, v komerčnej cieľovke zas dominovali Televízne noviny s Oteckami.

Čítať viac...
Nahor