Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Martina Zábranská v seriáli Svätý Max, zdroj: Markíza

Nové projekty

Oteckov vystrieda denný romantický seriál: Markíza potvrdila hlavnú hereckú dvojicu!

Markíza potvrdila exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk, na 18. hodinu prinesie romantickú seriálovú novinku.

Začiatkom októbra portál Mediaboom.sk exkluzívne informoval o príprave doteraz tajnej seriálovej novinky, ktorá by mala so sebou niesť aj televízne prvenstvo.

Markíza už niekoľko mesiacov pracuje na príprave nového denného seriálu, ktorý by mal po prvýkrát adaptovať do slovenských pomerov originálne tureckú telenovelu, aké bývajú hitom na obrazovke menšej stanice Doma.

Ako sme už uviedli, podľa našich informácií pôjde o turecký seriál Benim Tatlı Yalanım (Moja sladká lož), ktorý sa objavil aj na platforme Voyo. Ide o odľahčenú telenovelu, ktorá sa žánrovo skôr podobá ľahším sériám Láska na prenájom či Láska na druhý pokus.

Markíza potvrdzuje dennú novinku

Televízna jednotka aktuálne potvrdzuje viaceré exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk.

Televízia už oficiálne odhalila, že skutočne pripravuje nový romantický denný seriál, ktorý navyše skutočne bude stáť na komediálnych prvkoch. Práve romantiku a odľahčené spracovanie v sebe spája spomínaná telenovela Benim Tatlı Yalanım.

Denná novinka sa podľa našich informácií stane novým veľkým projektom Markízy pre kľúčovú 18. hodinu.

Markíza už oficiálne potvrdila, že s novinkou počíta vo vysielaní pre rok 2023.

Podľa našich informácií by s ňou chcela na obrazovky vyrukovať rovno od januára budúceho roka.

V rovnakom období boli uvádzaní do vysielania aj Oteckovia, ktorí nakoniec na obrazovkách vydržali až päť rokov.

Práve Oteckov by mala novinka od budúceho roka vystriedať a stať sa novým stabilným formátom v podvečernom čase pre najbližší rok.

Markíza súčasne potvrdzuje naše informácie, že na novom romanticko-komediálnom dennom seriáli pracuje čerstvá posila televízie, Evita Twardzik Urabníková.

„Pôjde o denný romanticko-komediálny seriál, ktorý televízia plánuje nasadiť budúci rok. Seriál vzniká pod taktovkou šéfky vývoja hraných formátov TV Markíza a kreatívnej producentky Evity Twardzik, z ktorej dielne pochádza aj seriál Výnimočná Nikol v hlavnej úlohe s Táňou Pauhofovou,“ uviedla televízia.

Potvrdená ústredná dvojica hrdinov

Ako sme už informovali, hviezdou práve tohto nového denného seriálu sa má stať Adam Bardy, ktorého popularita za ostatné obdobie vystrelila.

Najprv ho diváci spoznali ako študenta v Pánovi profesorovi, tento rok ho už televízia obsadila rovno do dvoch veľkých projektov – na jar účinkoval v prvej sérii najsledovanejšieho seriálu roka Druhá šanca, súčasne bola jednou z hlavných hviezd ťažiskovej tanečnej šou Let´s Dance. Tam si navyše získal aj nových fanúšikov.

Markíza potvrdzuje správy Mediaboom.sk a Adama Bardyho oficiálne ohlasuje ako hlavnú hviezdu nového denného romanticko-komediálneho seriálu. Ako to už pri telenovelách býva, seriálová novinka bude postavená na ústrednej romantickej dvojici.

Televízia aktuálne oznámila predstaviteľov oboch hlavných hrdinov.

Adam Bardy vytvorí romantickú dvojicu s herečkou a moderátorkou Martinou Zábranskou.

Tú taktiež začala televízia vo veľkom presadzovať na televíznej obrazovke aj v médiách od tohto roka. Obsadila ju do jarného seriálu Svätý Max, zároveň z nej spravila rovno spolumoderátorku tanečnej šou Let´s Dance. V tejto pozícii vystriedala dlhoročnú tvár šou, Adelu Vinczeovú. Tú presunula Markíza do poroty.

Príbeh otca a dcéry

V prípade potvrdenia adaptácie tureckej telenovely Benim Tatlı Yalanım bude Markíza stavať pri novom dennom seriáli na silnom motíve ústrednej postavy milujúceho otca a malej detskej hrdinky.

Podobne ako v seriáli Oteckovia bude kľúčovou postavou sympatický „otecko“, nový seriál však bude tentoraz zameraný na osobný príbeh jedného otca a dcéry.

Seriál rozpráva príbeh sympatického Nejata, ktorý žije sám so svojou dcérou Kayrou. Tá sa preňho stala všetkým po tom, čo ho jeho žena opustila, ako aj dcéru, ktorá svoju matku nikdy nevidela. Aby ju Nejat uchránil od bolestivej pravdy, udržuje Kayru v presvedčení, že sa jedného dňa na jej narodeniny vráti. Kayra vytrvalo píše mame listy a Nejat sa zamotáva do svojich láskavých klamstiev, ktoré ešte naberú na obrátkach.

Všetko skomplikuje deň, keď vstúpi do malej cukrárne, v ktorej pracuje osudová žena Suna. Rozhodne sa jej ponúknuť pomoc, no tá ho jeho úmysly nepochopí a vyhodí ho z prevádzky. Keď svoje konanie oľutuje, upečie Nejatovi tortu a zjaví sa s ňou uňho doma práve v deň Kayriných narodenín. Tá je presvedčená, že sa jej mama konečne vrátila a Nejat ani Suna nemajú to srdce vyviesť malú Kayru z omylu…

Čítať viac...
Nahor