Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ostreľovač akčnou istotou Markízy, v stredu s filmom vysoko vyskočila Plus!

Výrazný rozdiel nastal podvečer, kde si divákov rozdelili Markíza s Dvojkou.

Aj v ďalšej repríze zafungovala Markíze akčná snímka s Markom Wahlbergom Ostreľovač. Opäť sa dokázala dostať na svoj tradičný výkon, keď mala v podieli uhrať 27,6 %. Priemer stanice dosiahla Joj s reprízou komédie Neserte nám pestúnku, ktorá šla pod 16 %.

Výrazne však Joj doplnila menšia Plus, ktorá vyskočila s filmom Pestúnka pre dospelých, keď šla cez 9 %. Vysoko sa dostali aj predchádzajúci Profesionáli s podielom 8 %. Športovú náladu po podvečerných MS v hokeji do 20 rokov na Dvojke, ktorých presné výsledky však nie sú k dispozícii, zdedilo Dajto, ktoré tentokrát neprepadlo s La Ligou, keď sa hýbalo okolo 5 %. Doma bola s Mentalistom slabá, keď šla pod 4 %, ešte viac klesla s reprízou Hitovce, keď spadla pod trojku. Wau s kriminálkami Vtierka Castle a CSI Miami uhrala 3,5 %, s druhou už šla len cez 2 %.

Podvečer si divákov delili len dve stanice. Vysoko uhral spomínaný hokej na Dvojke, ktorý sa s tretinami hýbal približne okolo 14 – 20 % v komerčnej cieľovke. Markíza prekvapivo v športovej konkurencii netratila, keď klasická komédia Jak dostat tatínka do polepšovny uhrala share až 28,5 %. Túto konkurenciu však pocítila Joj, ktorá s reprízou Gróf Monte Cristo prepadla s podielom okolo sedem percent.

Noviny televíznej dvojky už dosiahli podiel 24,5 %, Televízne noviny napriek silnému nábehu uhrali výkon podobný tým z jesene, keď šli cez 29 %. Stali sa však najsledovanejším programom dňa tesne pred Ostreľovačom.

Čítať viac...
Nahor