Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Orange globálnym sponzorom a oficiálnym poskytovateľom telekomunikačných služieb šampionátu EURO 2016

Skupina Orange sa dnešným dňom ako globálny sponzor s výhradnými právami na celom svete pripojí k budúcoročnému šampionátu UEFA EURO 2016™. Touto spoluprácou sa taktiež stáva oficiálnym poskytovateľom telekomunikačných služieb pre UEFA EURO 2016™.

Šampionát UEFA EURO 2016™ bude už druhou spoluprácou medzi skupinou Orange a UEFA. Súčasťou tejto spolupráce budú aj exkluzívne ponuky pre zákazníkov, ktoré sa v súčasnej dobe dolaďujú.

Ako oficiálny poskytovateľ telekomunikačných služieb a globálny sponzor UEFA EURO 2016™ Orange zabezpečí všetky fixné aj mobilné komunikačné služby, počnúc sprostredkovaním živých prenosov z 10 štadiónov vo Francúzsku až po pripojenie zamestnancov organizátora, médií, rozhodcov a dobrovoľníkov, a to cez približne 25 000 prístupových bodov počas celého turnaja. Bezproblémovému priebehu šampionátu sa bude venovať viac ako 800 inžinierov a expertov z Orangeu.

Beatrice Mandine, výkonná viceprezidentka zodpovedná za komunikáciu a značku, povedala: „EURO 2016™ bude jedným z najviac „pripojených“ turnajov, ktoré kedy futbalová verejnosť zažila. Sme hrdí na možnosť pomôcť Francúzsku kvalitne zorganizovať takéto podujatie. Pokiaľ ide o futbal, v tomto športe sme vždy svedkami veľkých vášní, a tak sa o to viac tešíme, že Orange prinesie emócie z hry ešte bližšie k zákazníkom a fanúšikom na celom svete. Naše sponzorstvo je len začiatkom novej éry, keď bude Orange spájať ľudí s tým, čo vo svojom živote považujú za naozaj dôležité.“

Guy-Laurent Epstein, marketingový riaditeľ pre UEFA podujatia komentoval: „Sme veľmi radi, že sa Orange, ako globálny sponzor, pridal k šampionátu UEFA EURO 2016. Ako poskytovateľ televíznych prenosov prinesie fanúšikom možnosť zažiť vzrušenie zo zápasov v celej svojej kráse. Okrem toho, partnerstvo s Orangeom nám umožní v dnešnej digitálnej dobe pripraviť adekvátne a kvalitné podujatie. Tešíme sa, že môžeme opäť spolupracovať s partnerom, ktorý bude mať zásadný význam pre úspech podujatia a zdieľanie zážitkov fanúšikov na celom svete.“

Futbalový šampionát aj so slovenskou účasťou na našich obrazovkách prinesie RTVS.

Zdroj: TS Skupina Orange

Čítať viac...
Nahor