Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Odštartovali kampane na Sestričky aj Extrémne premeny, jubilejná Horná Dolná s veľkým spotom! Predstavuje sa i Delukse

Do Extrémnych premien Markíza opäť dotiahla Chrisa Powella, a to aj do hlavnej upútavky.

Valec s jesennými kampaňami je rozbehnutý. Vyše pol mesiaca ostáva do nástupu jesenných štruktúr, a tak sa divákom prezentujú takmer všetky kľúčové formáty, s ktorými televízie vyštartujú do jesenného boja.

Popri Česko Slovensko má talent, Tvoja tvár znie povedome či Farme sa už do vysielania dostali spoty aj na nové či pokračujúce seriály. Markíza výrazným spôsobom chce oživiť záujem ohľadom Hornej Dolnej, ktorá sa dožila svojej jubilejnej 10. série. Pred jej štartom pripravila vyše jeden a pol minúty dlhý klip s rapujúcim Brmbalikom alias Danom Heribanom a ďalšími postavičkami zo seriálu. Klip vo forme spotu nasadila aj do vysielania. Horná Dolná bude pokračovať vo štvrtkové večery, kam sa presunula od návratu Susedov.

Televízna jednotka rovnako rozbehla kampaň na druhú sériu Sestričiek, od ktorej si po úspechu prvej série sľubuje opäť postavenie jedného z najsilnejších večerných programov na trhu. Vlani pri prvej sérii dokázala uhrávať čísla Susedov. V novej sérii sa diváci dočkajú aj nových postáv, keď do seriálu pribudnú k štvorici hlavných hrdiniek dve nové doktorky, ktoré stvárnia Elena Podzámska a Helena Krajčiová.

Joj zas už od začiatku mesiaca kampaňuje svoju prvú jesennú seriálovú novinku. Spomedzi pripravených nových seriálov na obrazovky uvedie od septembra ako prvý komediálny seriál Delukse, pri ktorom bude stavať najmä na silnom hereckom obsadení. Zoznam pravidelných postáv tvoria Alexander Bárta, Zuzana Fialová, Gabriela Marcinková, Daniel Fischer, Ľuboš Kostelný, Ivan Vojtek, Ľubomír Paulovič, Richard Stanke, Dominika Žiaranová alebo Tony Porucha, v epizódnych úlohách sa majú predstaviť mimo iných Gabriela Dzuriková, František Kovár, Roman Pomajbo, Miroslav Noga, Robo Jakab, Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Zdena Studenková alebo Diana Mórová.

Divákom sa už zároveň po vyše rok a pol dlhej pauze opäť začínajú pripomínať Extrémne premeny, ktoré Markíza uvedie s ich druhou sériou. V šou opäť nebude chýbať motivačný tréner Maroš Molnár, pričom televízia znovu angažovala do slovenskej verzie šou aj svetovú tvár formátu, Chrisa Powella. Nakrútila s ním aj  upútavku pre nové časti, v ktorej zároveň účinkujú aj úspešní účastníci šou z prvej série, ktorým sa podarilo výrazne schudnúť a zmeniť či zachrániť život.

V prípade Joj sa do vysielania dostala aj ďalšia upútavka zo série imidžových spotov k Česko Slovensko má talent. Kým v predošlej štvorici upútaviek sa samostatne predstavovali porotcovia, v poslednom imidžovom spote vystupujú spoločne s moderátormi, ktorí sú hlavnými postavami tohto proma. Televízia už tradične po imidžovej časti kampane k Talentu nasadzuje veľké promo so zostrihom z celej prichádzajúcej série šou.

Čítať viac...
Nahor