Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Odhaľujeme letné plány Joj! Ponúkne premiérové seriály, spin-off Kostí či Jana Krausa

Letný program televíznej dvojky bude najmä seriálový. Joj chystá niekoľko akvizičných premiér ale aj návrat úspešných seriálov z minulosti, premiérový pôvodný projekt ponúkne len menšia stanica.

Kým Markíza staví v prime-time hlavne na filmy a reality šou Extrémne premeny (viac o letnej štruktúre Markízy), Joj bude cez leto seriálová. Ako sme vás už informovali, jedným z premiérových seriálov bude akvizičná novinka Ringer, ktorý Joj odvysiela pod názvom Dvojičky. Ďalším premiérovým seriálom bude spin-off Kostí – The Finder, ktorý u našich českých susedov vysiela Prima pod názvom Šiesty zmysel. Podrobnosti o seriáli vám na Mediaboom.sk prinesieme v týchto dňoch.

Letný prime-time Joj zaplní ešte dvoma premiérovými titulmi. Novinkou bude aj mysteriózny seriál Touch, u nás vysielaný pod názvom Dotyk, ktorý už televízia začala v self blokoch teasovať. V slovenskej premiére Joj podľa informácií Mediaboom.sk uvedie taktiež hororový seriál Dracula.

Teasing seriálu Dotyk

Štvoricu premiérových titulov v letnej štruktúre doplnia dva v minulosti úspešné seriály, ktoré už diváci Joj dobre poznajú. Televízia vráti počas leta „nového“ Knight Ridera z roku 2008, ktorého premiéru Joj odvysielala taktiež v medzisezónnom období (od januára 2010), kde sa mu darilo a dokázal byť aj lídrom. Seriál už televízia vysielala i na Pluske, rovnako úspešne. Návrat zažije aj seriál Terra Nova, ktorý bol pri svojej premiére na Plus doslova hitom. Odštartoval v januári 2013 úvodnou dvojporciou na hlavnej Joj s podielmi nad 24 a 23 % a rovnako televízia otvorí 13-dielny seriál aj tento raz. Prvé dve časti Terra Novy sú naplánované na nedeľu 29. júna o 20:30 na Joj.

Podvečerná štruktúra hlavnej stanice by mala ostať bezo zmien, Joj pokračuje s Novinami o 17 a taktiež so Súdnou sieňou, ponúkne však už len jej reprízy. Výrazná zmena sa dotkne večerného spravodajstva, ktoré sa vráti do podoby spred septembra 2013 – Krimi sa vracajú na 19:00, Veľké noviny na čas 19:30, Šport sa posunie na 20:15.

Počas leta by mala Joj podľa informácií Mediaboom.sk do svojho vysielania zaradiť aj výber z talkshow Jana Krausa z Primy, známy je už návrat Črepín*, ktorý sprevádza mierny rozruch. Erotický magazín sa vráti s premiérovými časťami natočenými ešte v minulom roku, ktoré televízia doteraz nevysielala. V štruktúre je zaradený na pondelok 22:30.

Toto leto by už televízia mala taktiež definitívne odvysielať všetky časti zoznamky Láska na celý život. Pri jej premiére na Joj ju televízia stiahla po prvej časti, návratu sa mala dočkať túto jar, Joj ju však nakoniec z programových plánov vyškrtla. Reality zoznamka by sa však mala tento raz objaviť už len na jednej z menších staníc Plus alebo Wau. Zámer odsúvať tento typ formátov na menšie stanice vyslovil šéf Joj, Marcel Grega, už pred časom.

Sledujte Mediaboom.sk aj naďalej, pripravujeme pre vás podrobné porovnanie letných štruktúr Markízy a Joj, podrobnosti o seriáloch trhovej dvojky a taktiež informácie o programe menších staníc Plus, Wau, Dajto a Doma.

Foto: Prima

Čítať viac...
Nahor