Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

O 10 rokov mladší rastie, Šťastný domov udržal divákov! Joj si tentoraz zmenou polepšila

Hlavné spravodajstvá sa opäť dorovnali, Markíza tak vyhrala celý deň aj prime-time.

V deň, kedy Markíza ubezpečuje partnerov, že je naďalej silným lídrom, sa môže tešiť z rastu. Rovnako ako pred týždňom bola úspešnejšia s utorňajším programom, pričom značne porástla celodenne. V utorok okrem off-time výkon zlepšili i Televízne noviny, ktoré uhrali 26 %. Ide už o priblíženie k hodnotám z jesene, tie sú však veľkým prepadom oproti hodnotám spred jedného – dvoch rokov. Noviny im ale tentokrát neodskočili, keď len tesne prekročili 26 %. Podvečer naďalej zaostávajú Susedské prípady, ktoré prepadli s podielom pod 14 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja mala ísť nad 19 %.

Večer sa viac darilo Markíze, Šťastný domov po minulotýždňovom raste udržal takmer všetkých divákov a v podieli o málo prekročil 19 %. Relácia O 10 rokov mladší výraznejšie rástla, prvý raz prekonala 7 ratingov a v podieli šla nad 24 %. Joj ale oproti prepadáku spred týždňa v utorok značne posilnila, snímka Okrsok 13: Ultimátum uhrala vyše 16 %. Doku reality šou Spackané plastické operácie mala získať 14,5 %.

Na menších Vymenené životy šli pod 6 a 7 %, Šerifovia na Dajto sa dostali pod 5 %. Kriminálky CSI na Wau sa hýbali nad a okolo 4 %, Do hlbiny 2 na Plus túto hodnotu podliezlo.

Celodenne mala Markíza podliezť 22 %, čo je už číslo blízke z jesene. V januári bola takýmto hodnotám pravidelne vzdialená. Obdobný výkon zaznamenala aj v hlavnom vysielacom čase. Ten je naďalej štandardne meraný od 19. hodiny do 22:00. Markíza aj Joj značne rástli medzitýždenne.

Čítať viac...
Nahor