Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Zdroj: RTVS

Pikošky

Nový job na obraze: Po komičke Salátovej siahli všetky televízie! Pokračuje aj v Silnej zostave

Simona Salátová prijala nové ponuky, pokračovať bude aj vo štvrtkovej diskusnej relácii RTVS.

Druhý rok vo vysielaní čaká štvrtkovú diskusnú reláciu RTVS Silná zostava, ktorá takto pred rokom prešla veľkou obnovou.

RTVS do nej obsadila ako moderátorku Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú, ktorú stiahla z komerčnej Markízy, a rovnako ako stabilnú hostku komičku Simonu Salátovú, s ktorou každý týždeň s ďalšími hosťami diskutovali na vybrané témy.

Silná zostava od nového roka prechádza zmenami, a to najmä vo svojom vysielaní.

Po tvrdom prepadáku vo večernom vysielaní Jednotky vo štvrtky po hlavnom programe RTVS, ako aj kritike verejnosti, pristúpila verejnoprávna televízia k presunu Silnej zostavy na žánrovú Dvojku, na ktorej diskusné programy aj pravidelne vysiela.

Televízia presun argumentovala otvorením priestoru na Dvojke po tom, čo z jej vysielania zmizol šport po spustení športového kanála, Silnú zostavu však roky vysielala na Dvojke už v minulosti, napriek prítomnosti športových prenosov vo vysielaní menšej stanice.

RTVS pre novú sezónu Silnej zostavy ohlasuje aj novinku v podobe publika, ktoré bude súčasťou každého vydania.

Inak relácia ponúkne podobu známu z minulého roka. Vysielať sa bude naďalej vo štvrtky pred 22:00, no už na Dvojke, pokračovať v relácii budú aj jej tváre Veronika Ostrihoňová aj Simona Salátová.

 


RTVS prehodnotila plány: Silná zostava s Ostrihoňovou na Jednotke končí!Čítajte →

Komička sa pritom od nového roka objaví v projektoch každej z televízií.

Okrem Silnej zostavy prijala Salátová ponuku Markízy do dobrodružnej šou Survivor, kde sa stala jednou z glosátoriek diania v reality šou. Televízia ju pozvala komentovať dianie na ostrove do internetovej relácie Survivor Xtra, ktorá vznikla po vzore farmárskej verzie, ktorá sa jej osvedčila.

Salátová už má za sebou aj prvé vydanie v polohe glosátorky, keď komentovala dianie tretej epizódy.

Komička sa tiež najnovšie predstaví v zábavnej šou Inkognito, kde ju Joj zavolala do panela hádačov. Po prvýkrát s ňou reláciu odvysiela tento pondelok.

Joj začala panel hádačov dopĺňať o nové tváre v priebehu minulého roka, kedy sa doň posadila napríklad rozhlasová spíkerka Dagmar Dianová známa ako Didiana, ale tiež známa dvojička Jana Kovalčíková a Anna Jakabová.

Práve tie televízie volá do Inkognita od ich premiéry v relácii najčastejšie, účasť v šou by si mohla v budúcnosti zopakovať aj Salátová.

„Zatiaľ však zostáva otázne, či sa Salátová osvedčí a hádačskú zostavu doplní nastálo, alebo len na pár častí. Podľa zdroja z televízie je z nej však režisér relácie nadšený,“ uviedol Nový čas.

Čítať viac...
Nahor