Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nové Káčerovo už prichádza aj na česko-slovenské obrazovky! Pozrite si vynovenú zvučku a pesničku seriálu

Po 27 rokoch jedna z najkultovejších seriálových rozprávok opäť ožila, nových príbehov sa teraz dočkajú aj naši detskí diváci.

Káčerovo je späť. Spoločnosť Disney Television Animation priniesla po 27 rokoch od ukončenia legendárneho kresleného seriálu jeho nové časti, ktoré na stanici Disney XD uviedla od augusta 2017. Pripravila celkovo 21 častí a dva hodinové špeciály, pričom potvrdila aj prípravu ďalších dielov v pripravovanej druhej sérii.

Nové Káčerovo zaujalo tým, že tvorcovia nepodľahli trendu 3D animácie, ale vrátili sa ku koreňom aj samotného seriálu. Samotné postavičky však svoju podobu mierne zmenili. I v prípade postavičiek Káčerova pritom vzniklo už mnoho rôznych kratších či dlhších projektov, ktoré boli animované 3D technológiou. Klasickým postavám Watla Disneyho však príliš nesvedčia.

Pôvodné Káčerovo sa začalo vysielať v roku 1987 a uzavretý bol po 100 častiach a štyroch sériách v roku 1990. Dodnes patrí k populárnym kresleným seriálom na Slovensku a stále beží na našich obrazovkách. Už niekoľko rokov Káčerovo vysiela komerčná Joj. Nové časti Káčerova bude v českom dabingu ponúkať lokálny Disney Channel od 9. apríla. Televízia už zverejnila novú podobu zvučky aj titulnej pesničky v lokálnom prevedení. Pieseň naspievala speváčka Debbi, ktorá sa zviditeľnila v prvej sérii Česko Slovenskej Superstar, vlani vydala svoj druhý, kritikou ocenený album.

Zvučka nového Káčerova

História Káčerova

Čítať viac...
Nahor