Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nová Farma na jeseň potvrdená: Opäť rozdelí súťažiacich na dva tábory, Markíza chystá úplnú novinku!

Markíza vlani priniesla vynovený koncept aj podobu Farmy, tento rok naň nadviaže.

Minulú jeseň sa Farma dočkala svojej jubilejnej 10. série a potvrdila tak status najúspešnejšej a najdlhšie vysielanej reality šou na Slovensku. Markíza spoločne s výročím vysielania Farma pripravila jej vynovený koncept, ktorý sa spočiatku dočkal veľkej kritiky, ktorá v priebehu vysielania ustala.

Hlavnou zmenou bol princíp rozdelenia súťažiacich na dve skupiny. V jednej sa nachádzali bežní hráči – chudobní, žijúci v obmedzených podmienkach, pričom oproti nim sa nachádzala skupina bohatých, do ktorej Markíza zlákala celebrity.

Televízia ostane zmenenému konceptu Farmy verná, a tak zmeny, ktoré ponúkla reality šou vlani, zachová. Opäť tak v súťaži dôjde k rozdeleniu hráčov, tentokrát však podľa úplne nového princípu.

Markíza sa rozhodla večný súboj východu a západu na Slovensku preniesť aj do prostredia reality šou. Súťažiaci novej Farmy sa tak rozdelia do dvoch skupín práve podľa príslušnosti k západnej alebo východnej časti krajiny. Podmienkou pritom nebude to, kde sa súťažiaci narodili alebo žijú. Markíza stavia tento princíp na tom, ku ktorej skupine alebo časti Slovenska budú mať budúci hráči bližšie.

Výraznú zmenu priniesla minuloročná jubilejná Farma aj na poste moderátorky. Na ňom po deviatich sériách skončila Kveta Horváthová a v desiatom ročníku ju nahradila komička Eva „Evelyn“ Kramerová. Televízia aj Evelyn pritom už po skončení desiatej série deklarovali spokojnosť so spoluprácou, v ktorej plánujú pokračovať. Evelyn tak má byť moderátorkou aj jedenásteho ročníka reality šou.

Čo sa ani v najbližšej jesennej Farme nezmení, je výška výhry pre víťaza celej šou. Televízia opäť ponúka sumu 75 000 eur, o ktorú by mali v priamom finálovom prenose zabojovať opäť traja najlepší hráči. Aj to bolo súčasťou vlaňajšej zmeny konceptu reality šou, keď sa do finále miesto dvoch dostali hneď traja súťažiaci.

Čítať viac...
Nahor