Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nikto nie je dokonalý po veľkom nástupe výrazne padlo! Baby Boom aj O 10 rokov mladší pohromou

Markíze sa už rozpadol celý utorok, Nikto nie je dokonalý sa hneď s druhou časťou začalo ukazovať reálnu výkonnosť.

Nikto nie je dokonalý s druhým vydaním na Joj veľký nástup nenapodobnilo. Relácia tento týždeň výrazne stratila, keď ju malo sledovať 7,8 % divákov s podielom 22,8 %. V prípade, že by sa však šou ustálila na týchto číslach, pre Joj by šlo naďalej o úspech. Napriek strate Joj nenabrala repríza Nikto nie je dokonalý na Jednotke, ktorá šla v utorok definitívne naposledy. V komerčnej cieľovke dosiahla totožný výkon ako pred týždňom, v podieli podliezla 8 %, v univerzálnej cieľovke 12+ ešte klesla, podiel prekročil 10 %.

Čítajte aj: Mečiar v TA3 lákal divákov, predbehol aj Markízu!

Pre Markízu ostáva naďalej pohromou Baby Boom, ktorý tentokrát uhral share len cez 12 %. Televízii sa k tomu zosypal aj nasledujúci program, kedysi úspešné O 10 rokov mladší prepadlo s podielom cez 15 %.

Podvečer sa do čela, aj keď tesne, vrátila Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom 20 %, Rodinné prípady tento share podliezli. Spravodajstvá skončili v utorok ďalej od seba, v podieli Televízne noviny atakovali 25 %, Noviny sa prehupli cez 26 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Markíza v prime-time oproti pondelku ešte pár podielových desatín stratila, Joj prekročila 22 %. Celodenne sa s najtenším rozdielom dostala do vedenia Markíza, prekročila 18 %.

Čítať viac...
Nahor