Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nie vždy sa zadarí: Na prome ku Kukučke sa pobavil aj Junior či Sajfa!

Markíza blížiaci sa štart dôležitej novinky Kukučka podporila internetovým promom, kreatíva v tomto prípade skôr nechcene pobavila.

Líder v priebehu troch rokov odštartoval v podvečernom slote o 18-tej v poradí už tretí pôvodný seriál, keď po Búrlivom víne a Chlapi neplačú uviedol novinku Kukučka. Kým dlho bolo okolo očakávaného seriálu ticho, s koncom júla sa roztrhlo vrece s informáciami a rovnako tak upútavkami k novinke.

Kukučka na prvý raz sklamala: Veľký šok pre Markízu, po Doktoroch jej prepadla aj Kukučka!

Markíza v posledné dni pred uvedením seriálu podporila jeho promo nie príliš nápaditou internetovou aktivitou. Televízia zašla za päticou moderátorov správ a publicistiky, ktorých odfotila s amatérskym papierom s logom seriálu a fixkou napísaným textom, koľko dní ostáva do štartu Kukučky.

Na aktivite sa pobavili aj známi moderátorskí kolegovia markizákov. Milan Junior Zimnýkoval ocenil hneď prvú z fotografií, na ktorej blížiaci sa štart Kukučky avizuje Patrik Švajda. „Mr. Promo! Takto sa to robí!“ napísal na sociálnej sieti. Posledná z fotografií, na ktorej pózuje Roman Juraško v deň uvedenia seriálu, sa zas zapáčila Sajfovi. „Teším sa! Roman, držím palce,“ odkázal ironicky rovnako na sociálnej sieti. Sajfa podľa všetkého narážal na to, že seriál takýmto spôsobom promujú tváre, ktoré s ním nič nemajú. A možno ho nebudú ani pozerať.

4 dni do štartu


3 dni do štartu


2 dni do štartu


1 deň do štartu


V deň štartu


Čítať viac...
Nahor