Rex sa prepadol na svoje najhoršie čísla, predbehla ho aj Farma! Inkognito na vrchole sezóny
1. decembra 2017  //  Aktuálne  //  Bez komentárov

Kriminálke sa nedarí, spadla do hlbokého podpriemeru.

Rex sa vrátil na výkony z konca októbra. Krimiseriál oproti minulému štvrtku náhle stratil, keď spadol o necelý rating a dosiahol zatiaľ najhorší výkon od štartu 5,7 % s hlboko podpriemerným podielom iba 15,1 %. Inkognito, naopak, zažíva svoje silné časy, v ratingu atakovalo 9 % pri podieli pod 24 %. Celkovo si ho malo pozrieť až cez 575-tisíc divákov, Rexa videlo takmer 310-tisíc divákov. V druhej polovici večera už viedla Farma, ktorá ratingovo dokonca dokázala tesne predbehnúť skoršieho Rexa. Pozrieť si ju malo 5,8 % divákov s podielom nad 21 %. Sedem prekročilo štyri ratingy pri podieli pod 17 %, Silné reči mali ísť nad 19 %. Zlaté časy si našlo takmer 295-tisíc divákov s podielom okolo 13 % v 12+ a približne 9 % v komerčnej cieľovke.

Joj bola silná aj skupina, keď ju vysoko potiahla Plus s Profesionálmi a podielom 7 % a rovnako s filmom Kráska a zviera, ktorý vyskočil nad 8 %. Nekonečná láska sa hýbala na 4,5 a pod 5 %, film Priamy zásah na Dajto uhral 4 %. Wau s kriminálkami najprv podliezla 5 %, neskôr šla pod 4 a na 3 %.

Pred Rexom skončili tento štvrtok aj Rodinné prípady, keď dosiahli rating šesť a pol percenta, v podieli sa dostali nad 23 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 17 %. V spravodajskej časti večera sa do čela dostali Televízne noviny s podielom pod 28 %, Noviny zaostali o rating pri podieli takmer 24 %. Opäť však mali najviac divákov z celého dňa, ako jediné o niekoľko tisíc prekročili hranicu 600-tisíc divákov, TN-ky šli si pozrelo vyše 570-tisíc divákov. V 12 – 54 ich predbehlo za celý deň len Počasie Markízy. Prime-time však vyhrala druhý deň po sebe Joj, tentoraz jej náskok na Markízu tvoril takmer jeden a pol podielového bodu.