Horná Dolná už druhý týždeň pri sile, polepšila si aj oproti jari! Vysoko tiež Farma
12. septembra 2017  //  Aktuálne, Televízia  //  Bez komentárov

Markíza sa pondelok bez silného futbalu vydaril.

Horná Dolná s druhou časťou šiestej série zabodovala. Seriál dokázal po slabom návrate, kedy oslabený kvalifikačným futbalom uhral najhorší výkon Hornej Dolnej v histórii, rásť, pričom výkonnostne predčil aj väčšinu epizód z jari. V predošlej sezóne sa Horná Dolná pravidelnejšie usadila len nad 10 ratingov s podielmi okolo 28 %, tento pondelok dokázala získať rating 10,8 % s podielom 31,4 %. Inkognito atakovalo rating 7 % s podielom takmer 20 %. Pre reláciu ide oproti výkonom z minulosti popri premiérovej Hornej Dolnej o úspech, na jar však dokázalo vyskakovať aj vyššie. Horná Dolná v porovnaní s jarou zlepšila postavenie aj v celkovom počte divákov, lídrom však napriek rozdielu v komerčnej cieľovke ostalo Inkognito.

V pondelok sa darilo aj prvému dňu na Farme. Reality šou atakovala šesť ratingov, pričom v podieli bola blízko 27 %. Reprízové Inkognito prekročilo 16 %. Medzi menšími stanicami film Zabite Bobbyho! na Plus uhral 5,5 %, Bad Boys na Dajto šli pod päťku. Nekonečná láska bola vyššie s podielmi medzi 5 – 6 %, kriminálky CSI na Wau sa hýbali medzi 2 – 2,5 %.

Podvečer Rodinné prípady klesli pod 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 16,5 %. Televízne noviny sa dostali nad 28 %, Noviny zaostali o rating a pol s podielom tesne nad 21 %. Naďalej vedú v celkovom počte divákov. Suverénne najsledovanejším programom dňa bola v komerčnej cieľovke Horná Dolná, v 12+ na čelo vyskočilo Počasie Markízy a Noviny na Joj.