Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Horná Dolná už druhý týždeň pri sile, polepšila si aj oproti jari! Vysoko tiež Farma

Markíza sa pondelok bez silného futbalu vydaril.

Horná Dolná s druhou časťou šiestej série zabodovala. Seriál dokázal po slabom návrate, kedy oslabený kvalifikačným futbalom uhral najhorší výkon Hornej Dolnej v histórii, rásť, pričom výkonnostne predčil aj väčšinu epizód z jari. V predošlej sezóne sa Horná Dolná pravidelnejšie usadila len nad 10 ratingov s podielmi okolo 28 %, tento pondelok dokázala získať rating 10,8 % s podielom 31,4 %. Inkognito atakovalo rating 7 % s podielom takmer 20 %. Pre reláciu ide oproti výkonom z minulosti popri premiérovej Hornej Dolnej o úspech, na jar však dokázalo vyskakovať aj vyššie. Horná Dolná v porovnaní s jarou zlepšila postavenie aj v celkovom počte divákov, lídrom však napriek rozdielu v komerčnej cieľovke ostalo Inkognito.

V pondelok sa darilo aj prvému dňu na Farme. Reality šou atakovala šesť ratingov, pričom v podieli bola blízko 27 %. Reprízové Inkognito prekročilo 16 %. Medzi menšími stanicami film Zabite Bobbyho! na Plus uhral 5,5 %, Bad Boys na Dajto šli pod päťku. Nekonečná láska bola vyššie s podielmi medzi 5 – 6 %, kriminálky CSI na Wau sa hýbali medzi 2 – 2,5 %.

Podvečer Rodinné prípady klesli pod 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 16,5 %. Televízne noviny sa dostali nad 28 %, Noviny zaostali o rating a pol s podielom tesne nad 21 %. Naďalej vedú v celkovom počte divákov. Suverénne najsledovanejším programom dňa bola v komerčnej cieľovke Horná Dolná, v 12+ na čelo vyskočilo Počasie Markízy a Noviny na Joj.

Čítať viac...
Nahor