Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Naši opäť ovládli štvrtok, Inkognito a Dobre vedieť naďalej blízko seba! Noviny víťaznými správami

Joj s väčším rozdielom predbehla Markízu v prime-time.

Naši sa po minulotýždňovej repríze vrátili k premiéram. Nová časť opäť v podieli vyskočila, keď mala dosiahnuť share 24,4 %, ratingovo seriál posledné týždne pre menší počet divákov pri obrazovke klesá, dostal sa na 7,4 %. MasterChef opäť neprekročil svoj tieň pri ratingu 5,7 %, v podieli atakoval 19 %.

Nasledujúce zábavné projekty televízií dosiahli podobný výsledok. Oba sa v ratingu tesne dostali pod 6 %, o desatinu vyhrala šou Dobre vedieť!. Tá pre svoj neskorší vysielací čas dosiahla lepší podiel nad 23 %, Inkognito získalo share 21 %.

Menšie stanice vo štvrtok predviedli vyrovnaný súboj. Najprv tesne vedľa seba bojovali Hoď svišťom a Monk s podielmi okolo 6 %, krimiseriál Doma si share nad touto hranicou udržal aj s druhou časťou. Tam ho už dotiahla Pomsta rytiera na Plus s podielom pod 7 % a tiež Ostrov na Dajto s podielom blízko 6,5 %. Kriminálky CSI na Wau sa hýbali medzi 2 – 3 %.

Podvečer sa znovu situácia otočila a do čela šlo Búrlivé víno s podielom pod 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala na 18 %. Joj však následne vyhrala s hlavnými správami, Noviny boli vyššie niečo cez pol rating s podielom 24 %, Televízne noviny šli nad 23 %. Joj sa podarilo vyhrať prime-time, lepšie na tom bola o vyše dva percentuálne body.

Čítať viac...
Nahor