Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Napriek neúspechu Markíza vytrvá: Susedov chce zastabilizovať!

Do úzadia zatlačí svoj dlhoročný magazín.

Markíza Susedom verí. Seriál z roku 2006 je aj po desiatich rokoch pre ňu lepším variantom ako premiérové časti Bez servítky, s ktorými sa sama na začiatku roka rozhodla posilniť v celej sezóne slot o 18-tej.

Televízia potvrdzuje, že Susedov chce vysielať v accesse aj naďalej. Robí to aj po utorňajšom prepade, keď na prvýkrát si oproti už tak zlej pondelňajšej situácii ešte pohoršila.

Prepad jej spôsobilo najmä zaradenie dvojporcie sitkomu, vďaka čomu skrátila magazín Reflex. Ten sa bude musieť aj v ďalších dňoch uspokojiť so skráteným režimom, keď ho chce naďalej Markíza ťahať len desať minút.

So Susedmi totiž na celý tento týždeň ráta na 17:35 v dvoch častiach. Potvrdzuje to aj nasadením upútavky, v ktorej tízuje divákov, že Susedov môžu sledovať od pondelka do piatka.

Susedov nasadzuje do dvojslotu napriek tomu, že Reflex jej dokázal pravidelne prinášať podiely nad dvadsiatkou. Susedia na prvý raz v tomto čase šli pod 16 %. Druhá epizóda vysielaná proti Moja mama varí lepšie ako tvoja sa na prvýkrát dostala len nad 12 %. Pomohla k nárastu šou Jednotky 5 proti 5, ktorá sa vyšvihla nad pätnástku.

Čítať viac...
Nahor