Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Na Slovensko prichádza jeden z najväčších koučov všetkých dôb

Dr. Marshall Goldsmith je svetovou autoritou v pomoci úspešným manažérom a lídrom pri dosahovaní pozitívnych a dlhotrvajúcich zmien v ich manažérskom správaní a vedení pracovných tímov.

Svetového kouča s excelentnými výsledkami na Slovensko prinesie spoločnosť Worington, ktorá sa už roky zaoberá prinášaním rešpektovaných svetových autorít v oblasti vodcovstva, inovácií a stratégií do krajín strednej Európy. Marshall Goldsmith je zo všetkých veľkých koučov, ktorých spoločnosť na Slovensko zatiaľ priniesla, azda najväčšou lahôdkou. V roku 2013 bol napríklad vyhlásený za najlepšie hodnoteného výkonného kouča posledných 4 rokov, okrem toho je súčasťou zoznamu 50 najvýznamnejších mysliteľov súčasnosti 50Thinkers, ba dokonca bol označený za jedného z najviac vplyvných riadiacich mysliteľov na svete. Kouč dlhoročne školí vrcholový manažment, CEOv a majiteľov spoločností, ako sú napr. Ford, Boeing, GSK, Pfizer či mnohé ďalšie.

Seminár Líder budúcnosti sa uskutoční v kongresovom a podnikateľskom centre Ekonomickej univerzity v Bratislave v dňoch 9. a 10. júna 2016. Lístky sú v predaji už dnes, v predpredaji do 9. mája za zvýhodnenú cenu od 790 eur. Kúpiť si ich môžete tu: http://www.worington.sk/vstupenky/

Dvojdňový seminár vás počas svojho prvého dňa naučí viac o líderstve, ako a v čom by ste mali napredovať, ako spoznať, budovať a stmeľovať váš kolektív k čo najvyššej efektivite a najlepším výsledkom. Druhý deň bude zameraný viac na vás a spoznanie seba samého, ako v pracovnom, tak v súkromnom živote. Výsledkom bude, že budete vedieť robiť správne rozhodnutia, zbavíte sa prekážok v dennom živote, svoje trávenie času a jeho efektivitu podrobíte dôkladnej analýze a dozviete sa, čím zvýšite šance na úspech v dosahovaní svojich cieľov, či už v pracovnom, alebo v súkromnom živote. Okrem cenných informácií, spoznania a vzdelania seba samého hodnotia účastníci seminárov Marshalla Goldsmitha ako obrovský zážitok jeho samotný prejav, množstvo praktických skúseností a príkladov a neuveriteľnú charizmu.

Viac informácií o seminári nájdete na http://www.worington.sk

Čítať viac...
Nahor