Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Na DOD Markízy prišlo vyše 22-tisíc divákov, Judínyová so Švajdom skončili pod vodou!

Markíza v sobotu oslávila svoje 18. narodeniny, každoročný Deň otvorených dverí aj tento raz navštívili tisíce divákov.

V sobotu 23. augusta otvorila Markíza svoje brány televíznym divákom a tí ani tento raz ponuku neodmietli a v Záhorskej Bystrici sa ich podľa slov samotnej televízie zišlo vyše 22-tisíc. Najväčšími hviezdami okrem moderátorov Markízy boli herci z aktuálne najsledovanejších slovenských seriálov Búrlivé víno a Chlapi neplačú. „Doslova ošiaľ vyvolali predstavitelia obľúbených hrdinov Búrlivého vína ako Nela Pocisková, Juraj Loj, Emil Horváth, Henrieta Mičkovicová, Kristína Turjanová, Milo Kráľ či mimoriadne populárna dvojica Eva Rysová a Ivan Letko. Farby podvečerného seriálu Chlapi neplačú hájili Dominika Kavaschová, Karin Haydu, Marek Ťapák, Ady Hajdu, Zuzana Frenglová, Kamil Mikulčík, ale aj divácky miláčik Marcelko Chlpík,“ pýši sa televízia.

dod markiza 2014_03

Ani Markízu neobišiel svetový hit na podporu pacientov s amyotrofickou laterálnou sklerózou – Ice Bucket Challenge. Ľadovú vodu si na hlavu nechal vyliať rovno sám generálny riaditeľ televízie Matthias Settele, ktorému k splneniu výzvy pomohli slovenské hokejové hviezdy ako Peter Bondra, Ľubomír Višňovský či Richard Lintner. K riaditeľovi Markízy sa pridali taktiež Patrik Švajda spoločne s Erikou Judínyovou.

Aj Erika Judínyová sa nechala oliať vedrom studenej vody
judinyova oliata

Prvýkrát bol súčasťou Dňa otvorených dverí aj stánok obnovenej Nadácie Markíza, návštevníci mohli prispieť zakúpením trička, šálky, plyšového medvedíka či odznaku.

Svoj „Deň otvorených dverí“ chystá aj tento rok Joj. Tá si nemôže dovoliť pozvať tisíce návštevníkov na Kolibu, pravidelne tak cestuje do troch slovenských miest. Tento rok pocestuje do Košíc, Žiliny a Trenčína.

dod markiza 2014_05

dod markiza 2014_04

dod markiza 2014_02

dod markiza 2014

Čítať viac...
Nahor