Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Telenovely

Moja malá princezná vrcholí: Šokujúce detaily veľkého finále, toto nás posledný týždeň čaká!

Obľúbená jarná telenovela televízie Doma ide do finále. Turecká séria, v ktorej sa hlavnou hviezdou stala netradične malá herečka Beren Gökyıldız, ponúkne už iba záverečné časti, ktoré vyvrcholia veľkým finále na budúci týždeň. Počas posledných epizód pritom dôjde k dramatickým udalostiam, čo vás v seriáli čaká až do veľkého finále? Nezabudnite, že nasledovné riadky prezrádzajú kľúčové časti deja.

V Candaninej ambulancii nájde kontrola zakázané lieky, a preto dočasne musí svoju ambulanciu zatvoriť. Öyku chce pomôcť Demirovi s výdavkami a preto spolu s Ilaydou a Mertcanom idú predávať do parku vreckovky. Cestou domov sa však deti stratia a rodičia majú o nich strach. Podarí sa ich Demirovi nájsť? Cemal nájde Demirovi a Ugurovi novú prácu. Öyku nájde v parku obálku s veľkým obnosom peňazí, no nikomu o tom nepovie, iba Mertcanovi. Demirovi sa zdá Öyku zvláštna, preto sa bojí, že sa jej vrátila jej choroba. Demirov zákazník, ktorý nemá peniaze na zaplatenie v reštaurácii, podnikne so svojím synom rovnaký trik, ako kedysi nútil on použiť Öyku.

Ugur chce požiadať Sevgi o ruku. Öyku v škole odovzdá príliš vysoký príspevok na krmivo pre mačky, čo sa zdá Sevgi príliš podozrivé. Preto okamžite kontaktuje Demira. Sevgini priatelia spolu s Ugurom prídu žiadať o jej ruku jej otca Hüseyina. Problém je však v tom, že Sevgi nestihla povedať otcovi o ich zámeroch… Hüseyin nakoniec súhlasí so zásnubami Sevgi a Ugura, má však podmienku. Demir spolu s Candan nájdu pod matracom Öyku obálku s peniazmi. Demir vie, komu v skutočnosti nájdené peniaze patria a chce mu ich vrátiť. No práve preto sa takmer znova ocitne vo väzení…

Müfide sa hnevá na Ugura, že o ruku Sevgi boli žiadať bez nej. Demira čakajú dve prekvapenia – jednak získa peniaze na prenájom domu pre Öyku a Candan, na druhej strane ho v práci čaká povýšenie. Ugur, Demir a Cemal idú do zlatníctva po svadobnú obrúčku pre Sevgi, zlatníctvo však prepadnú zlodeji… Demir s Ugurom meškajú na svadbu. Splní sa nakoniec Öyku konečne sen o šťastnej a kompletnej rodine?

Všetko o telenovelách

Čítať viac...
Nahor