Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čobejová sa vracia na obrazovky v novom seriáli (PRVÉ INFO)

Niekdajšia hviezda Ordinácie v ružovej záhrade a víťazka tanečnej show Let’s dance sa už čoskoro vráti na televízne obrazovky.

Michaela Čobejová patrí k najobľúbenejším slovenským herečkám. Dlhšiu dobu sa však na obrazovkách neobjavila. Jej čas však zrejme opäť prichádza. TV JOJ odštartovala v uplynulých dňoch výrobu nového seriálu, v ktorom si Michaela Čobejvá zahrá jednu z hlavných úloh. Kedysi bola veľkou hviezdou TV Markíza, kde žiarila v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade a stala sa dokonca víťazkou veľkej tanečnej show Let’s dance.

 

cobejova lets dance

 

Po skončení Ordinácie sa Čobejová, narozdiel od svojich kolegov, neobjavila v žiadnom inom markizáckom seriáli. Dôvodom mala byť otvorená kritika, ktorú voči televízii herečka urobila v médiách, keď kritizovala kroky Markízy so svojím dovtedy najúspešnejším seriálom. Vtedajšie vedenie Markízy sa s herečkou nerozišlo v dobrom a televízia ju prestala angažovať do svojich projektov. Aktuálne sa Michaela Čobejová objavuje v internetovom seriáli V háji, kde je zároveň producentkou. Seriál vyrába portál Zoznam.sk a vidieť ho môžete na Topkách. Po rokoch sa obľúbená herečka vracia aj pred televízne kamery. Nový televízny seriál by mal pre TV JOJ pripravovať tím, ktorý vyrábal úspešné seriály ako Odsúdené, či Dr. Dokonalý. Kedy sa novinka s Michaelou Čobejovou objaví na obrazovkách zatiaľ nie je známe. Seriál sa však už nakrúca, jeho cesta na televízne obrazovky tak nemusí byť dlhá.

Prečítajte si aj: JOJ mení stratégiu! Nastal čas cieliť aj na divákov z dediny!

Odporúčame: Borovský v exkluzívnom rozhovore o Jakubcovi…

Zdroj: MediaBoom.sk

Foto: Markiza.sk

Čítať viac...
Nahor