Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza zmenila plány: S Dobre vedieť zatiaľ nehýbe, v stredy to skúsi na štýl Siedmeho neba!

Aj Markíza bude v strede týždňa pomáhať, dlhodobo budovanú zábavu odsúva.

Markíza oproti svojim prezentovaným plánom robí zmeny. Už od 6. júna mohol jej program vyzerať výraznejšie inak, nakoniec sa televízia rozhodla pre iné nastavenie.

V pondelky ostáva zaradená dvojička Horná Dolná s premiérovým Kredencom, pričom za ním o 22:15 prichádza neznáma novinka Kávomat – Miestny úrad Hodrušany. Pôjde o pôvodnú zábavnú šou Markízy, podrobnosti však zatiaľ známe nie sú. „Čo všetko sa môže stať na obyčajnej chodbe ešte obyčajnejšieho miestneho úradu vo fiktívnej obci Hodrušany? To sa dozviete jedine v novej komediálnej šou plnej originálnych postavičiek, bláznivých situácií a najmä skvelej zábavy,“ napísal líder v anotácii.

V utorok a štvrtok o 20:30 sa program nemení, v prvý deň pokračuje Svokra, vo štvrtok zas MasterChef. Zmena mala prísť v druhom pásme, keď o 21:50 avizovala Markíza novinky. Nakoniec pokračuje s vysielaním Dobre vedieť!, ktoré minimálne ďalší týždeň nepresúva na 18-tu a neponúkne ani stredajší špeciál na pol deviatu.

V stredy namiesto neho nasadzuje jednu z avizovaných noviniek Šťastný domov, o ktorej vás portál Mediaboom.sk informoval ako o veľkom večernom formáte. Potvrdzujú sa zároveň naše informácie o moderátorovi šou, keď sa ňou stala Jana Hospodárová. Televízia takto v strede týždňa o 20:30 odsúva dlhodobejšie budované okno zábavy a namiesto neho zaraďuje program bližší skôr Siedmemu nebu. V tento deň sa tieto dva projekty proti sebe stretnú.

„Relácia bude o vylepšovaní príbytkov ľudí, ktorí sa dostali do ťažkej životnej situácie a ich vlastné finančné zdroje im nepostačujú na to, aby svoje bývanie vylepšili. Šťastný domov nebude len o zveľaďovaní domovov, ale aj o príbehoch ľudí, ktorým nemá kto pomôcť. Nebudú samozrejme chýbať ani silné emócie,“ píše Markíza.

Chart Show napriek tomu, aj keď v reprízach, pokračuje, avšak od 21:45. Plánovaná druhá novinka O 10 rokov mladší zatiaľ na svoj nástup čaká.

Ako náhradu za vrcholiace Búrlivé víno, ktorého finále 7. série čaká vo štvrtok 2. júna, a zároveň aj Dobre vedieť!, ktoré ho malo nahradiť, ponúkne líder premiérové Susedské prípady. Na jeseň s nimi prepadával. K rozhodnutiu pozastaviť zmenu v nasadzovaní Dobre vedieť! mohol dopomôcť aj blížiaci sa futbalový šampionát EURO 2016, ktorého zápasy prebiehajú aj priamo od 18-tej, zároveň však aj od 21:00. Začína 10. júna. Markíza tiež môže chcieť pošetriť epizódy šou prípadne na leto, prispieť mohol aj rozpačitý výkon prvej časti šou.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor