Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: TV JOJ

Exkluzívne

Markíza z niekdajšieho hitu stiahla ďalšiu hviezdu Koliby! Stane sa tvárou nového seriálu

Markíza pre budúci rok pripravuje dva nové seriály.

Naďalej v tajnosti udržuje komerčný líder detaily dvoch nových pripravovaných seriálov, ktoré už ostatné mesiace intenzívne nakrúca.

Kým v prípade lekárskej série Doc, o ktorej sme vás exkluzívne informovali tento týždeň, naznačila prvé detaily, potichu dosiaľ realizuje novú komediálnu sériu, o ktorej sme vás exkluzívne informovali v polovici leta.

Televízia sa už skôr pustila do adaptácie ruského komediálneho seriálu Ivanovy-Ivanovy, ktorý v origináli ponúkol už vyše 100 častí. Potenciál by pritom mohol mať vystriedať slabnúcich Susedov, ktorých už Markíza odsúva do mimosezónneho obdobia.

Podľa najnovších informácií sa pritom Markíze do pripravovanej novinky podarilo stiahnuť jednu z najpopulárnejších mladých tvárí konkurenčnej Joj.

 


Markíza potichu nakrúca nový seriálový ťahák! Nahradiť môže upadajúcich SusedovČítajte →

Jednu z postáv v komediálnej novinke by mal stvárňovať Maximilián Bolf, ktorý sa preslávil ešte v detskom veku účinkovaním v seriáli Naši, vlani dostal hlavnú úlohu v semi-daily seriáli Nový život. Viac o pripravovanom seriáli nájdete v tomto článku.

Markíze sa tak už z niekdajšieho hitu Naši podarilo k sebe stiahnuť druhú tvár, ktorej hviezda vystrelila v komediálnej sérii, keď ešte na jar do poroty Tvoja tvár znie povedome zlákala Lujzu Garajovú Schramekovú.

Dej seriálu Ivanovy-Ivanovy
Námet nového seriálu stojí na dvoch rodinách Ivanovcoch, ktoré okrem priezviska na prvý pohľad nič nespája. Obe pochádzajú z rovnakého mesta, no rozdielnych spoločenských vrstiev. Spojí ich až zistenie, že pred 16 rokmi došlo v pôrodnici medzi ich rodinami k zámene novorodencov.

Každý zo synov sa tak už takmer na prahu dospelosti ocitne v biologickej rodine, no diametrálne odlišných sociálnych podmienkach. Kým Ivan sa musí naučiť prežiť v dome svojich chudobných rodičov, Danilu čaká život v prepychu, no s úplne inými pravidlami správania sa v sekulárnej spoločnosti.

Jedného dňa sa však dom chudobných Ivanovcov ocitne v plameňoch a rodinu prichýlia ich bohatí menovci. Rodiny si tak začínajú zvykať na život pod jednou strechou, ktorý je plný nezhôd a kompromisov, no rovnako zbližovania sa s “novými” synmi.

Čítať viac...
Nahor