Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Exkluzívne

Markíza vyzradila výsledky týždeň pred finále: Toto má byť víťaz šiestej série Tvoja tvár znie povedome!

Markíza prekvapivo odhalila výsledky finálového kola svojej jarnej ťažiskovej šou.

Tento týždeň televízna jednotka uzatvára vysielanie väčšiny svojich hlavných programov. Postupne do finále dôjdu aktuálne série Pána profesora, Červených pások aj šiestej série Tvoja tvár znie povedome, ktorej výsledky však fanúšikovia šou môžu poznať už teraz.

Televízia v prípade všetkých svojich kľúčových programov umožňuje predplatiteľom internetovej platformy Voyo sledovať ich v týždňovom predstihu, pričom rovnako je tomu aj pri Tvojej tvári.

Markíza ešte včera v priebehu semifinálového večera sprístupnila na platforme aj posledný desiaty finálový diel, s ktorým v predstihu odhalila aj výsledky deviateho semifinálového kola.

Na Voyo totiž počas televízneho vysielania semifinále prezradila finálovú štvoricu súťažiacich, ktorí sa predstavia v záverečnom kole súťaže. Stali sa nimi Dušan Cinkota, Barbora Piešová, Martin Klinčúch a Eva Kramerová. Finálová štvorica vzbudila výrazné reakcie na sociálnych sieťach, kde fanúšikovia kritizovali najmä nepostup Kristíny Madárovej do finále.

Markíza však už zároveň odhalila aj výsledky samotného finále.

Ako nás upozornili viacerí čitatelia, televízia sprístupnila kompletný finálový diel, aj s vyhlásením víťaza.

Podľa nich sa tak víťazom Tvojej tváre mal stať herec Martin Klinčúch, pričom na druhé miesto to mala dotiahnuť komička Evelyn. Rovnaké správy sa už začali objavovať aj v komentároch na sociálnych sieťach.

Martin Klinčúch v prvom kole šiestej série Tvojej tváre

Markíza tohtotýždňovým finále Tvojej tváre s vysielaním šou pre túto sezónu nekončí.

Po prvýkrát za šesť sérii šou pripravila televízia špeciálne televízne kolo, ktoré odvysiela v nedeľu 16. mája. Miesto tohtoročných súťažiacich rôzne premeny podstúpia detskí herci a hrdinovia zo seriálov televízie, keď Markíza odvysiela detský špeciál.

Vysielanie Tvojej tváre takto natiahne o týždeň dlhšie, rovno pred začiatok Majstrovstiev sveta v hokeji, ktoré obsadia televízne večery od nasledovného piatka.

Čítať viac...
Nahor