Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: Markíza

Televízia

Rarita na televíznej obrazovke: Markíza vytiahne neúspešnú šou do lepšieho času s reprízami!

Po vyše roku sa na Markízu vráti šou, ktorou reagovala na novinku konkurencie. Obe nakoniec skončili neúspechom.

Markíza v lete v rámci maratónu repríz opráši aj neúspešnú minuloročnú šou Klamal by som ti?. Zábavná novinka so Zuzanou Šebovou a Petrou Polnišovou z jari minulého roka postavená na odhaľovaní pravdy sa vo vysielaní objavila krátko po tom, ako konkurenčná Joj nasadila novinku S pravdou von, do ktorej nasadila taktiež populárne tváre – štvoricu hercov z Partičky.

Joj sa takýmto spôsobom pokúsila nájsť po Inkognite novú panelovú šou, s ktorou by mohla rátať ako večernou pravidelnou istotou. Vybrala si však na to prekonaný koncept televízneho programu, ktorý už dnes ako samostatná šou nemá atraktivitu, čo potvrdila aj neraz hlboko podpriemerná sledovanosť šou.

Zámer televízie s novou panelovou šou však viedol k tomu, že vlastnú hádaciu reláciu začala pripravovať aj Markíza. Aj v jej prípade šlo o prepadák, kým Joj s tým svojim však neustála čas o 20:35, Klamal by som ti? nedokázalo fungovať ani v neskorom čase o 22:00. Markíza totiž šou vyťahovala dva mesiace po novinke S pravdou von do pondelňajšieho komediálneho pásma, v ktorom už vysielala Susedov a Kuchyňu, relácia s Polnišovou a Šebovou sa zaradila za komediálne seriály.

Ako sme vás už informovali, teraz sa šou Klamal by som ti? vráti do lepšieho času, než v akom bežala pôvodne. Markíza ju nasadzuje na utorky do druhého pásma hneď za Dobre vedieť a patriť jej tak bude už čas o 21:35.

Zaujímavosťou je, že Markíza do lepšieho času vyrukuje s epizódami, ktoré už nemali úspech v neskoršom čase. Do vysielania totiž vyťahuje len reprízové diely.

Ide tak o paradox, k akému pri neúspešných programoch dochádza len ťažko. Markíza bude v utorky vysielať rovno dve časti Klamal by som ti? po sebe.

Čítať viac...
Nahor