Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza mení program, potvrdzuje štart novej šou! Zostava tvárí však kompletne iná, kto nahradil Vinczeovú a Marcina?

Markíza potvrdila informácie, ktoré priniesol portál Mediaboom.sk, zároveň však vyvrátila správy o zostave osobností v novinke.

Nová šou Klamal by som ti? sa dostáva na obraz. Ako vás ako prvý informoval portál Mediaboom.sk, Markíza mala v pláne nástup novinky ešte počas marca a nakoniec tak aj urobí.

Potvrdzuje tiež informácie o nasadení, keď so šou skutočne rozšíri pondelňajšie okno zábavy a nasadí ju na začiatok týždňa po Kuchyni. Novinke Klamal by som ti? tak budú patriť pondelňajšie večery o 22:00.

Markíza nakoniec novinku nasadzuje do vysielania zmenou programu, po prvýkrát sa na obraze objaví už v pondelok 18. marca. Pôvodne v tomto čase avizovala reprízovú komédiu Vo štvorici po opici 2.

Portál Mediálne.sk ešte koncom februára v platenom článku informoval, že sa tvárami novej šou stanú Adela Vinczeová a Peter Marcin ako kapitáni, moderátorom sa mal stať Peter Novák alias Šarkan. Markíza tieto správy nakoniec dementovala.

Oficiálne predstavila ako moderátora Klamal by som ti? herca Filipa Tůmu, rozširuje tak priestor pre tváre seriálu Oteckovia, ktorí sú naďalej jej najväčším hitom. Len nedávno do Dobre vedieť nasadila Vlada Kobielskeho.

Úplne inak bude vyzerať aj kapitánska zostava, ktorú nakoniec vytvorí duo Cuky a Luky, a teda herečky Petra Polnišová a Zuzana Šebová. Tie sú naďalej tvárami Hornej Dolnej, obe herečky sa zároveň objavujú v Inkognite na Joj.

Šou Klamal by som ti? je adaptáciou zahraničného formátu Would I Lie To You?, ktorý mal v Británii premiéru pred dvanástimi rokmi. V minulosti bežal aj na obrazovke Českej televízie. Markíza sa do formátu pustila vlani, v podobnom čase ako Joj pripravovala novú šou S pravdou von, ktorú stihla uviesť v januári na obrazovky. Oba programy majú podobný koncept, odhaľovať pravdu.

O šou Klamal by som ti?
Zábavná šou plná veľkých prekvapení, v ktorej budú zaujímaví hostia odhaľovať svoje neuveriteľné tajomstvá. Diváci tak zistia, že aj seriózne pôsobiace osobnosti vystrájali detské lotroviny, majú zmysel pre humor a ich život je často plný nechcených trapasov.

Moderátor Filip Tůma a stále kapitánky dvoch súperiacich tímov – Petra Polnišová a Zuzana Kubovčíková Šebová, si pozývajú do štúdia vždy dve dvojice divácky atraktívnych osobností. O to zaujímavejšie sú potom ich tvrdenia z osobného života, z ktorých niektoré sú neuveriteľnou pravdou a iné zas uveriteľným klamstvom. Súperiace tímy sa potom trefnými otázkami snažia odhaliť, či ide o reálne tvrdenie alebo o dômyselnú mystifikáciu.

Postupne tak diváci budú počuť nielen neuveriteľné osobné historky, hostia tiež predstavia aj niekoho zo svojich často úplne nepravdepodobných priateľov či známych, alebo sa pochvália kuriozitou zo svojej domácej zbierky. Keďže sa vždy bodujú celé tímy, všetko sa zvyčajne rozhodne až v poslednom kole, ktorého sa so svojimi tvrdeniami zúčastňujú aj kapitánky tímov.

Výsledné skóre však vôbec nie je podstatné, bodovanie je totiž vo výsledku iba čisto formálne. V šou Klamal by som ti? totiž platí ľahko modifikované olympijské krédo – nie je dôležité zvíťaziť, ale zabaviť sa. Samotné skóre jednotlivých tímov totiž prebíja elixír vtipných a šokujúcich výrokov jednotlivých hostí.

Čítať viac...
Nahor