Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza v druhej polovici jesene: Natiahne Extrémne premeny, vytiahne nové časti Utajeného šéfa!

Dátum reštartu novej série taktiež poznajú Susedia, ktorých sklamanie na jar prerušila kríza.

Jesenná sezóna má za sebou prvý mesiac, pričom viaceré projekty sa postupne dostávajú už do svojej druhej polovice. Tradične tak v priebehu sezóny nastáva obmena programov, pričom sa už črtá podoba druhej polovice jesene na Markíze.

Televízny líder vyskladal štruktúru podľa šablóny z predošlých rokov a do finále mu čoskoro dôjde viacero projektov.

Platiť to bude najmä o začiatku týždňa. Tam už v pondelok 2. novembra dôjde definitívne do finále 1. série úspešný komediálny seriál Pán profesor, ktorý Markíze z jej projektov hrá momentálne najlepšie. V pondelok si polepšil na rating 9,2 % v komerčnej cieľovke a nateraz tak predbehol všetky ostatné programy sezóny Markízy.

Ako sme už skôr informovali, Pána profesora v pondelky nahradia Susedia, ktorí mali pôvodne byť nosným pondelňajším projektom a Pán profesor ich mal iba dopĺňať.

Nakoniec je práve seriálová novinka dnes už tým úspešnejším programom. Susedia mali túto jar za sebou historicky najslabší štart, aj ich vysielanie však zastavila koronakríza, a tak svoju aktuálnu výkonnosť budú môcť ukázať na jeseň.

Sitkom Andyho Krausa a Petra Marcina sa má na obrazovky vrátiť v pondelok 9. novembra.

Štandardne desať častí aj túto sezónu ponúkne seriál Sestričky, ktorý sa so svojou treťou sériou do finále dostane už v utorok 3. novembra.

 


Divadlo na divákov? Utajený šéf absolútnym hitom jesene, podriadení však mali svojho šéfa odhaliť!Čítajte →

Markíza na ňu rovnako, ako vlani, nadviaže slovenskou verziou reality šou Utajený šéf, z ktorej tak ponúkne druhú sériu a nové časti. Minulú jeseň sa Utajený šéf stále jedným z hitom jesene, a to napriek tomu, že šou čelila mnohým pochybnostiam ohľadom jej pravosti. Z viacerých strán zaznievali informácie, že zamestnanci veľmi rýchlo v slovenských podmienkach svojho šéfa odhalili a pred kamerou sa už len do konca výroby mali tváriť a hrať divadlo, že zaúčajú nového zamestnanca.

Z Utajeného šéfa Markíza opäť odvysiela len obmedzený počet častí, druhú sériu by mala nasadiť od utorka 10. novembra.

Dosiaľ vôbec najdlhšie Markíza potiahne šou o chudnutí Extrémne premeny. Napriek náročnej výrobe, skomplikovanej navyše pandémiou, sa jej podarilo nakrútiť v tretej sérii zatiaľ najviac príbehov, a tak by šou mala bežať až do stredy 18. novembra.

V rámci jej náhrady televízia neprekvapí, keď po zvyšok sezóny stredajšie večery vyplní hudobnou šou Adely Vinczeovej Chart Show.

Aj v novembri bude Markíza pokračovať vo štvrtkovej Hornej Dolnej či piatkovej Farme, soboty štandardne budú patriť filmom.

Rovnako tak podľa prvých plánov chce pokračovať s vysielaním nedeľnej šou Dvaja na jedného, z ktorej pritom má pripravený len obmedzený počet častí.

Nebude tak prekvapením, ak siahne aj po reprízových dieloch, s ktorými dosiahla najväčšie úspechy – vydania s Mariánom Čekovským, Kalim či pilotnú časť s Dominikou Cibulkovou.

Čítať viac...
Nahor